Opšte A liga B liga Kup Lige mladih



Sezona 2020/21.
A liga

REZULTATI 9. KOLA - 25. OKTOBAR

Stajićevo OFK Stajićevo Jedinstvo 2014 (Ečka)
7:0
Zlatica Zlatica Mladost (Belo Blato)
0:10
Zrenjanin ŽFK Banat Bagljaš Bilećanin (Sečanj)
2:1
Boka Naftagas OFK Gradnulica (Zrenjanin)
1:2
Taraš Tisa 1933 Zadrugar (Lazarevo)
2:4

Zlatica nije došla na utakmicu u Boki. Kažnjava se oduzimanjem jednog boda i novčano sa 10.00,00 dinara

1. Banat Bagljaš Zrenjanin 9 8 1 0 33:8 25
2. Zadrugar Lazarevo 9 7 2 0 36:8 23
3. Bilećanin Sečanj 9 5 2 2 26:11 17
4. OFK Gradnulica Zrenjanin 9 5 0 4 21:14 15
5. Mladost Belo Blato 9 4 2 3 29:17 14
6. Naftagas Boka 9 4 2 3 22:19 14
7 Tisa 1933 Taraš 9 4 1 4 21:19 13
8 OFK Stajićevo Stajićevo 9 2 0 7 24:40 6
9 Jedinstvo 2014 Ečka (-1) 9 1 0 8 9:33 2
10 Zlatica Zlatica (-1) 9 0 0 9 5:57 0


Status


Prvak će se plasirati u Područnu ligu.
Deseti i deveti preći će u B ligu.Eventualno će status izgubiti i plasirani do njih da bi posle dospeća klubova sa naše teritorije iz Područne lige i ulaska prvaka B lige, u A ligi ostalo maksimalno 14 klubova.

Komesari

Komesar takmičenja je Predrag Đenić, zamenik Vasilije Rodean
Komesar suđenja je Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman
.
Regulisanje troškova službenim licima

Klubovi su obavezni da isplate troškove službenim licima u roku pet dana od organizacije utakmice na svom terenu. U suprotnom će Disciplinska komisija, u skladu sa propisom FS Srbije, u roku tri dana suspendovati klub i neće imati pravo nastupa u Prvenstvu. Izvršenjem finansijskih obaveza, suspenzija će automatski biti ukinuta. Dokaz o uplati klub je dužan da dostavi u FSG Zrenjanin istog dana po izvršenju obaveze.


Regulisanje troškova u FSG Zrenjanin


Klubovi koji imaju finansijske obaveze prema FSG Zrenjanin obavezni su da ih u celini regulišu.
Klubovima koji ne regulišu finansijske obaveze prema FSG Zrenjanin slede suspenzije.

KARTONI, KAZNE

Igrači pauziraju posle četiri žuta kartona, a potom posle svaka dva.
Klub koji na jednoj utakmice dobije pet žutih kartona, ili tri crvena, kažnjava se sa 2.000,00 dinara.

U prvom kolu Jedinstvo 2014 nije se pojavilo na terenu u Lazarevu. Odlukom komesara takmičenja kažnjeno je oduzimanjem jednog boda i novčano sa 10.000,00 dinara. U četvrtom kolu Zlatica se nije pojavila na terenu u Boki. Odlukom komesara takmičenja kažnjena je oduzoimanjem jednog boda i novčano sa 10.000,00 dinara.
U petom kolu isključeni su Filip Lukinić (Naftagas, B), Dejan Cvejanov (OFK Stajićevo) i Igor Radišić (OFK Gradnulica). Odlukama komesara takmičenja kažnjeni su sa po jednom utakmicom zabrane nastupa.
U šestom kolu isključen je Milan Miškeljin (Tisa 1933). odlukom komesara takmičenja kažnjen je zabranom nastupa na jednoj utakmici.
U šestom kolu isključeni su Denis Lukenić (Bilećanin) i Boris Goda (Mladost, BB). Odlukom komesara takmičenja Denis Lukenić kažnjen je sa šest utakmica zabrane nastupa, Boris Goda sa četiri utakmice zabrane nastupa.
Posle sedmog kola četiri žuta kartona ima Bojan Srdanov (OFK Stajićevo). Nema pravo nastupa u osmom kolu.
U osmom kolu isključen je Marko Reljić (Zlatica). Odlukom komesara takmičenja kažnjen je zabranom nastupa na jednoj utakmici.

Posle devetog kola po četiri žuta kartona imaju Milan Miškeljin (Tisa 1933) i Dragan Pijetlović (Bilećanin). Nemaju pravo nastupa u 10. (prvom prolećnom) kolu.
U devetom kolu isključen je Vladimir Grbušić (Zadrugar). Odlukom komesara takmičenja kažnjen je jednom utakmicom zabrane nastupa.



SLUŽBENA LICA





X


RASPORED - REZULTATI





Takmičarski brojevi

1 Zadrugar (Lazarevo)
2 OFK Gradnulica (Zrenjanin)
3 Bilećanin (Sečanj)
4 Mladost (Belo Blato)
5 OFK Stajićevo)
6 Zlatica
7 ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin)
8 Naftagas (Boka)
9 Tisa 1933 (Taraš)
10 Jedinstvo 2014 (Ečka)


1. kolo (30. avgust, 16,30) 
   Zadrugar - Jedinstvo 2014 3.0 parforfe (gosti nisu došli), OFK Gradnulica - Tisa 1933 0:2, Bilećanin - Naftagas (B) 1:1, Mladost (BB) - ŽFK Banat Bagljaš 1:2 , OFK Stajićevo - Zlatica 9:2.

2. kolo (6. septembar, 16,30)
Jedinstvo 2014 - Zlatica 4:1, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Stajićevo 7:0, Naftagas (B) - Mladost (BB) 1:1, Tisa 1933 - Bilećanin 1:2, Zadrugar - OFK Gradnulica 2:0.

3. kolo (13. septembar, 16,00)
OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014 4:0, Bilećanin - Zadrugar 2:2, Mladost (BB) - Tisa 1933 2:2, OFK Stajićevo - Naftagas (B) 4:7, Zlatica - ŽFK Banat Bagljaš 0:5.

4. kolo (20. septembar, 16,00)
Jedinstvo 2014 - ŽFK Banat Bagljaš 1:2 , Naftagas (B) - Zlatica 3:0 službeno (gosti nisu došli), Tisa 1933 - OFK Stajićevo 5:0, Zadrugar - Mladost (BB) 5:2, OFK Gradnulica - Bilećanin 1:0.

5. kolo (27. septembar, 15,30)
Bilećanin - Jedinstvo 2014 5:1, Mladost (BB) - OFK Gradnulica 3:1, OFK Stajićevo - Zadrugar 0:7, Zlatica - Tisa 1933 1:4, ŽFK Banat Bagljaš - Naftagas (B) 6:1.


6. kolo (4. oktobar, 15,30)
Jedinstvo 2014 - Naftagas (B) 1:3, Tisa 1933 - ŽFK Banat Bagljaš 1:5 , Zadrugar - Zlatica 9 .0, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 4:3, Bilećanin - Mladost (BB) 5:1.

7. kolo (11. oktobar, 15,00)
Mladost (BB) - Jedinstvo 2014 5:1, OFK Stajićevo - Bilećanin 1:4, Zlatica - OFK Gradnulica 0:7, ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar 1:1, Naftagas (B) - Tisa 1933 4:1.

8. kolo (18. oktobar, 15,00)
Jedinstvo 2014 - Tisa 1933 1:3, Zadrugar- Naftagas (B) 3:1, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 2:3 , Bilećanin - Zlatica 6:1, Mladost (BB) - OFK Stajićevo 4:0.

9. kolo (25. oktobar, 14,00)
OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 7:0, Zlatica - Mladost (BB) 0:10, ŽFK Banat Bagljaš - Bilećanin 2:1, Naftagas (B) - OFK Gradnulica 1:2, Tisa 1933 - Zadrugar 2:4.



10. kolo (4. april)
Jedinstvo 2014 - Zadrugar, Tisa 1933 - OFK Gradnulica, Naftagas (B) - Bilećanin, ŽFK Banat Bagljaš - Mladost (BB), Zlatica - OFK Stajićevo.

11. kolo (11. april)
Zlatica - Jedinstvo 2014, OFK Stajićevo - ŽFK Banat Bagljaš, Mladost (BB) - Naftagas (B), Bilećanin - Tisa 1933, OFK Gradnulica - Zadrugar.

12. kolo (18. april)
Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica, Zadrugar - Bilećanin, Tisa 1933 - Mladost (BB), Naftagas (B) - OFK Stajićevo, ŽFK Banat Bagljaš - Zlatica.

13. kolo (25. april)
ŽFK Banat Bagljaš - Jedinstvo 2014, Zlatica - Naftagas (B), OFK Stajićevo - Tisa 1933, Mladost (BB) - Zadrugar, Bilećanin - OFK Gradnulica.

14. kolo (2. maj)
Jedinstvo 2014 - Bilećanin, OFK Gradnulica - Mladost (BB), Zadrugar - OFK Stajićevo, Tisa 1933 - Zlatica, Naftagas (B) - ŽFK Banat Bagljaš.

15. kolo (9. maj)
Naftagas (B) - Jedinstvo 201, ŽFK Banat Bagljaš - Tisa 1933, Zlatica - Zadrugar, OFK Stajićevo - OFK Gradnulica, Mladost (BB) - Bilećanin.

16. kolo (16. maj)
Jedinstvo 2014 - Mladost (BB), Bilećanin - OFK Stajićevo, OFK Gradnulica - Zlatica, Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš, Tisa 1933 - Naftagas (B).

17. kolo (23. maj)
Tisa 1933 - Jedinstvo 2014, Naftagas (B) - Zadrugar, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica, Zlatica - Bilećanin, OFK Stajićevo - Mladost (BB).

18. kolo (30. maj)

Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo, Mladost (BB) - Zlatica, Bilećanin - ŽFK Banat Bagljaš, OFK Gradnulica - Naftagas (B), Zadrugar - Tisa 1933.

Sezona 2019/20.
A liga

REZULTATI 11. KOLA - 3. NOVEMBAR

Taraš Tisa 1933 Naftagas (Boka)
3:0
Zrenjanin OFK Gradnulica OFK Stajićevo
5:0
Sečanj Bilećanin MSK (Mihajlovo)
2:5
Ečka Jedinstvo 2014 Mladost (Belo Blato)
4:1
Zlatica Zlatica ASK (Aradac)
1:4
  Slobodan Zadrugar



1. ASK Aradac 10 9 1 0 35:5 28
2. MSK Mihajlovo 10 7 2 1 27:11 23
3. Zadrugar Lazarevo 10 6 2 2 41:16 20
4. Tisa 1933 Taraš 10 6 1 3 30:17 19
5. Jedinstvo 2014 Ečka 10 5 1 4 27:24 16
6. OFK Gradnulica Zrenjanin 10 5 0 5 24:20 15
7 Bilećanin Sečanj 10 4 1 5 21:23 13
8 Naftagas Boka 10 4 0 6 16:31 12
9 OFK Stajićevo Stajićevo 10 3 2 5 16:26 11
10 Mladost Belo Blato 10 1 0 9 16:38 3
11 Zlatica Zlatica 10 0 0 10 8:50 0

 


Status


Zbog proglašenja vanrednog stanja u Republici Srbiji, FS Srbije doneo je Odluku 6. maja 2020. godine, da su sva takmičenja izuzev Super lige i Prve lige okončana sa rezultatima postignutim do 15 marta.
Drugi deo A lige bio je predviđen za period 22. mart - 31. maj 2020. godine.
Status u PFL Zrenjanin stekao je ASK.
.

Regulisanje troškova službenim licima

Klubovi su obavezni da isplate troškove službenim licima u roku pet dana od organizacije utakmice na svom terenu. U suprotnom će Disciplinska komisija, u skladu sa propisom FS Srbije, u roku tri dana suspendovati klub i neće imati pravo nastupa u Prvenstvu. Izvršenjem finansijskih obaveza, suspenzija će automatski biti ukinuta. Dokaz o uplati klub je dužan da dostavi u FSG Zrenjanin istog dana po izvršenju obaveze.
.

Regulisanje troškova u FSG Zrenjanin


Klubovi koji imaju finansijske obaveze prema FSG Zrenjanin obavezni su da ih u celini regulišu.
Klubovima koji ne regulišu finansijske obaveze prema FSG Zrenjanin slede suspenzije.


BILANSI



 
 

Pehari

Prvak - ASK
Fer plej - OFK Stajićevo
Pehar se ne dodeluje jer se na vrhu niko nije izdvojio.

Domaćin- gost

Na 55 utakmica domaćin je pobedio 30 puta, odigrano je pet remija, gosti su bili uspešniji u 20 susreta, gol-razilka 154:107.
Ukupno je postignut 261 gol. Prosečno 4,75 po utakmici.

Fer plej

OFK Stajićevo 14, Naftagas (B) 18, Zadrugar 22, ASK 23, OFK Gradnuluca 27, ,Zlatica 28, Mladost (BB) 31, MSK 33, Tisa 1933 35, Jedinstvo 2014 36, Bilećanin 48 kaznenih poena.


Igračima je pokazano 229 žutih kartona, 22 crvena sa 38 utakmice pauze.
Nije bilo izostanak sa utakmica ni prekida.

Lista strelaca

11 golova: Gabrijel Isak (MSK), Stefan Jašin (Tisa 1933), Vuk Mrđenović (OFK Gradnulica), Denis Adrian Magda (Jedinstvo 2014).
10 golova: Vladimir Mišić (Zadrugar), Danijel Zambo (Bilećanin).
9 golova: Nikola Maljukan (Zadrugar), Janko Ponjičan (Mladost ,BB)
6 golova: Dejan Striško, Dalibor Miletić (ASK)
5 golova: Miloš Mijić (ASK), Danijel Jakšić (Zadrugar)
4 gola: Vladimir Zakić (ASK), Edvard Rama, Oskar Guljaš (MSK), Nemanja Bašević (Zadrugar), Ninoslav Protić (Tisa 1933), Ljubo Trivković (Jedinstvo 2014), Nikola Ratić (OFK Gradnulica), Boris Balaž (OFK Stajićevo)...


Igrači

U prvenstvu su nastupila 224 igrača.

Komesari

Komesar takmičernja Predrag Đenić, zamenik Milorad Kurjakov.
Komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Cveta Marinkov.

RASPORED - REZULTATI





Takmičarski brojevi

1 ASK (Aradac)
2 Mladost (Belo Blato)
3 MSK (Mihajlovo)
4 OFK Stajićevo
5 Naftagas (Boka)
6 Zadrugar (Lazarevo)
7 Tisa 1933 (Taraš)
8 OFK Gradnulica (Zrenjanin)
9 Bilećanin (Sečanj)
10 Jedinstvo 2014 (Ečka)
11 Zlatica
12 slobodan


1. kolo (25. avgust, 17,30) 
               Mladost (BB) - Zlatica 4:1, MSK - Jedinstvo 2014 4:1, OFK Stajićevo - Bilećanin 0:2, Naftagas (B) - OFK Gradnulica 3:2, Zadrugar - Tisa 1933 3:2.
Slobodan ASK.

2. kolo (1. septembar, 17,00)
OFK Gradnulica - Zadrugar 3:2, Bilećanin - Naftagas (B) 1:2, Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo 2:2, Zlatica - MSK 0:4, ASK - Mladost (BB) 6:0.
Slobodna Tisa 1933.

3. kolo (8. septembar, 16,30)
MSK - ASK 1:1, OFK Stajićevo - Zlatica, Naftagas (B) - Jedinstvo 2014 3:4, Zadrugar - Bilećanin 2:2, Tisa 1933 - OFK Gradnulica 2:1.
Slobodna Mladost (BB)

4. kolo (15. septembar, 16,30)
Bilećanin - Tisa 1933 6:3, Jedinstvo 2014 - Zadrugar 2:3, Zlatica - Naftagas (B) 1:3, ASK - OFK Stajićevo 6:1, Mladost (BB) - MSK 1:2.
Slobodna OFK Gradnulica.

5. kolo (22. septembar, 16,00)
OFK Stajićevo - Mladost 3:1, Naftagas - ASK 0:2, Zadrugar - Zlatica 8:3, Tisa 1933 - Jedinstvo 2014 6:1, OFK Gradnulica - Bilećanin 2:1.
Slobodan MSK.


6. kolo (29. septembar, 15,30)
Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica 3:1, Zlatica - Tisa 1933 0:7, ASK - Zadrugar 3:1, Mladost (BB) - Naftagas (B) 4:5, MSK - OFK Stajićevo 2:1.
Slobodan Bilećanin.

7. kolo (6. oktobar, 15,30)
Naftagas (B) - MSK 0:4, Zadrugar - Mladost (BB) 9:0, Tisa 1933 - ASK 0:1, OFK Gradnulica - Zlatica 5:0, Bilećanin - Jedinstvo 2014 0:2.
Slobodno OFK Stajićevo

8. kolo (13. oktobar, 15,00)
Zlatica - Bilećanin 1:4, ASK - OFK Gradnulica 4:0, Mladost (BB) - Tisa 1933 2:3, MSK - Zadrugar 0:0, OFK Stajićevo - Naftagas (B) 4:0.
Slobodno Jedinstvo 2014.

9. kolo (20. oktobar, 15,00)
Zadrugar - OFK Stajićevo 7:1, Tisa 1933 - MSK 3:2, OFK Gradnulica - Mladost (BB) 3:2, Bilećanin - ASK 1:5, Jedinstvo 2014 - Zlatica 8:1.
Slobodan Naftagas (B).

10. kolo (27. oktobar, 14,00)
ASK - Jedinstvo 2014 3:0, Mladost (BB) - Bilećanin 1:2, MSK - OFK Gradnulica 3:2, OFK Stajićevo - Tisa 1933 1:1, Naftagas (B) - Zadrugar 0:6.
Slobodna Zlatica.

11. kolo (3. novembar, 13,30)
Tisa 1933 - Naftagas (B) 3:0, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 5:0, Bilećanin - MSK 2:5, Jedinstvo 2014 - Mladost (BB) 4:1, Zlatica - ASK 1:4.
Slobodan Zadrugar.

EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI




ASK (ARADAC)

Nastupi: Vladimir Gal 10, Vladimir Đuriček 10, Dalibor Miletić 10, Jovan Birmanac 10, Milan Šćevko 9, Milan Janković 9, Vladimir Zakić 9, Ivan Vesin 8, Mladen Kujundžić 8, Dejan Striško 8, Miliš Mijić 7, Vladimir Matejin 7, Kristian Gal 7, Mario Čeman 6, Čaba Kurunci 6, Milenko Adamov 5, Rajko Kurtešan 4, Ivica Nenin 3, Nikola Korać 2, Martin Zahorec 1. Ukupno: 20 igrača.
Golovi: Dejan Striško 6, Dalibor Miletić 6, Miloš Mijić 5, Vladimir Zakić 4, Jovan Birmanac 3, Ivica Nenin 3, Milenko Adamov 3, Kristian Gal 2, Milan Šćevko 1, Vladimir Đuriček 1, Vladimir Gal 1. Ukupno: 35.

Trener: Dušan Mijić.

MSK (MIHAJLOVO)

Nastupi: Darko Nikolić 10, Tihomir Jakovljev 10, Gabrijel Isak 10, Edvard Rama 10, Ervin Tot 10, Adrian Sekošan 9, Marko Dologušin 9, Oskar Guljaš 9, Ivan Ruža 9, Radoje Malešev 9, Šandor Buka 9, Denis Isak 9, Goran Đurović 7, Adrian Makan 6, Vanja Rackov 4, Robert Kovač 3, Simeon Nikolić Ristić 2, Norbert Laslo 1. Ukupno: 18 igrača.
Golovi: Gabrijel Isak 11, Edvard Rama 4, Oskar Guljaš 4, Radoje Malešev 3, Šandor Buka 2, Darko Nikolić 1, Denis Isak 1, Ivan Ruža 1. Ukupno: 27.
Trener: Tibor Ruža.

ZADRUGAR (LAZAREVO)

Nastupi: Nemanja Bašević 10, Danijel Jakšić 10, Vladimir Grbušić 9, Marko Pejić 9, Slobodan Pjevčević 9, Marko Milovac 8, Aleksandar Stikić 8, Miroslav Simanić 8, Vladimir Mišić 8, Veljko Lučić 7, Vukašin Mršević 7, Filip Tomić 7, Nikola Maljukan 7, Matija Krečev 6, Nemanja Sladojević 5, Milovan Pejović 4, Đorđe Lučić 4, Vladimir Erić 3, Jovan Rajačić 3, Nemanja Budimir 2. Ukupno: 20 igrača.
Golovi: Vladimir Mišić 10, Nikola Maljukan 9, Danijel Jakšić 5, Nemanja Bašević 4, Nemanja Sladojević 3, Vladimir Grbušić 2, Slobodan Pjevčević 2, Miroslav Simanić 2, Vukašin Mršević 1, Marko Milovac 1, Vladimir Erić 1, Aleksandar Stikić 1. Ukupno: 41.
Trener: Jovo Žuža.

TISA1933 (TARAŠ)

Nastupi: Jovan Luka Suzić 10, Aleksandar Dražić 10, Živica Tomin 10, Srđan Vorgić 10, Ivan Živkov 10, Bojan Mijatov 10, Stefan Jašin 10, Milenko Dopuđ 10, Dejan Deljkić 9, Saša Vorgić 9, Marko Dostanić 9, Dejan Ružin 8, Ninoslav Protić 6, Vladimir Odžić 5, Branislav Krstin 5, Filip Petrov 4, Goran Tubić 3, Radovan Milin 1. Ukupno: 18 igrača.
Golovi: Stefan Jašin 11, Saša Vorgić 9, Ninoslav Protić 4, Milenko Dopuđ 3, Živica Tomin 1, Ivan Živkov 1, Dejan Ružin 1. Ukupno: 30.
Trener: Milorad Kotlagin.

JEDINSTVO 2014 (EČKA)

Nastupi: Milan Filipić 10, Goran Gavrić 10, Denis Adrian Magda 10, Jovica Cvejin 9, Ljubo Trivković 9, Draško Trošić 9, Nemanja Vlačić 8, Goran Pajević 8, Slađan Ostojić 8, Emiljano Vuja 8, Branko Savić 7, Dušan Smiljanić 7, Marko Sekukić 6, Siniša Stojšić 5, Dušan Rajkov 5, Maksim Fijat 3, Rajko Eskić 3, Boško Spasojević 3, Nikola Dimitrijević 2, Milan Ćerketa 2, Nemanja Pajević 1. Ukupno: 21 igrač.
Golovi: Denis Adrian Magda 11, Ljubo Trivković 4, Marko Sekulić 3, Dušan Rajkov 2, Slađan Ostojić 2, Nikola Dimitrijević 1, Jovica Cvejin 1, Goran Gavrić 1, Draško Trošić 1, Branko Savić 1. Ukupno: 27.
Treneri: Antonel Bugar (1.-5. kolo) Danijel Bukacel (6.-11.)

OFK GRADNULICA (ZRENJANIN)

Nastupi: Ivan Ćurčin 10, Vuk Mrđenović 10, Goran Bogdanov 10, Aleksandar Palfi 9, Ljubomir Nedić 9, Jovan Penavski 9, Nikola Ratić 9, Stefan Birimac 8, Vladimir Knežević 7, Miroslav Pecarski 7, Kristian Mango 6, Sadrija Aslani 6, Peđa Markov 5, Aleksandar Stefanov 5, Mihajlo Mršić 5, Aleksandar Marić 4, Mihajlo Gavrilović 3, Stefan Kostić 3, Edvard Fodor 2, Nenad Kukin 2, Aleksandar Bunjevac 1, Branislav Radivojević 1, Aleksandar Pomorišac 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi: Vuk Mrđenović 11, Nikola Ratić 4, Mihajlo Mršić 3, Goran Bogdanov 3, Peđa Markov 1, Nenad Kukin 1, Ivan Ćurčin 1. Ukupno: 24.
Trener: Dejan Cerović.

BILEĆANIN (SEČANJ)

Nastupi: Danijel Zambo 10, Dušan Milošević 10, Nenad Kulić 9, Slobodan Samardžić 9, Dragan Pijetlović 8, Dejan Cvejanov 8, Nemanja Grčić 8, Vidak Grubačić 8, Branko Samardžić 8, Petar Bodrožan 8, Nikola Uljarević 7, Denis Lukenić 6, Nenad Kusturić 5, Zoran Manger 5, Srđan Rajak 5, Petar Erski 5, Siniša Trišić 5, Obrad Babić 4, David Grahovac 3, Kristijan Dalja 3, Ratko Marjanović 1, Gojko Papić 1, Vuk Markanović 1, Aleksandru Idvorean 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Danijel Zambo 10, Nenad Kulić 3, Dušan Milošević 3, Denis Lukenić 1, Srđan Rajak 1, Nenad Kusturić 1, Nikola Uljarević 1, Dragan Pijetlović 1. Ukupno: 21.
Trener: Miodrag Bokan.

NAFTAGAS (BOKA)

Nastupi: Zoran Ivanov 10, Milivoje Savić 10, Bojan Bjeletić 9, Filip Lukinić 9, Mario Sente 9, Viktor Sitaš 9, Mirko Špan 9, Siniša Fodor 9, Filip Njemec 8, Momčilo Ličina 7, Miloš Bošković 7, Ivan Kulik 7, Aleksandar Milosavljev 7, Miro Rogan 7, Damir Sente 6, Bojan Bukva 5, Stefan Žerajić 3, Ognjen Beljić 3, Nenad Markov 1, Robert Kašlik 1. Ukupno: 20 igrača.
Golovi: Siniša Fodor 8, Zoran Ivanov 3, Bojan Bukva 2, Stefan Žerajić 1, Filip Njemec 1, Aleksandar Milosavljev 1. Ukupno: 16.
Treneri: Zoran Grčić (1. kolo), Dragoslav Dragić (2.-11.).

OFK STAJIĆEVO

Nastupi: Milan Pavković 10, Boris Balaž 9, Stefan Stefanov 9, Nikola Rauški 9, Igor Tomin 9, Bojan Srdanov 8, Bojan Palanački 8, Ranko Joksimović 7, Zoran Vukajlović 7, Mladen Vukajlović 7, Nemanja Stefanov 6, Slavko Marković 5, Ognjen Stanković 4, Srđan Jovin 4, Nenad Savić 3, Nenad Ašonja 3, Milan Veličković 3, Dejan Krstić 2, Srđan Tanović 2, Dragan Gligovorić 1, David Simić 1, Miladin Vlačić 1. Ukupno: 22 igrača.
Golovi: Boris Balaž 4, Bojan Palanački 3, Ranko Joksimović 2, Slavko Marković 1, Bojan Srdanov 1, Nemanja Stefanov 1, Nenad Savić 1, Ognjen Stanković 1, Zoran Vukajlović 1, Stefan Stefanov 1. Ukupno: 16.
Trener: Slobodan Đurković.

MLADOST (BELO BLATO)

Nastupi: Janko Ponjičan 10, Pavel Kalapiš 10, Emil Šulja 10, Bojan Sabo 10, Mario Paraljov 9, Adrijan Šofranko 9, Boris Žižić 7, Robert Popić 7, Boris Goda 7, Rade Đurić 6, Laslo Karačoni 6, Sava Gibarov 6, Dario Paraljov 6, Saša Maksimčev 6, Kristian Kurunci 5, Predrag Perišić 4, Viktor Nečov 2., Edvin Horvat 2, Stojan Žižić 2, Jovan Halas 1, Stefan Šofranko 1. Ukupno: 21 igrač.
Golovi: Janko Ponjičan 9, Pavle Kalapiš 2, Kristijan Kurunci 1, Robert Popić 1, Rade Đurić 1, Boris Žižić 1, Bojan Sabo 1. Ukupno: 16.
Trener: Slavoljub Gardinovački.

ZLATICA

Nastupi: Nikola Kulić 9, Kristian Lenart 9, Zoran Penjin 9, Milan Sučević 9, Danijel Boškov 9, Milan Boškov 8, Nikola Rajkov 8, Goran Prodanović 7, Vladimir Đelić 7, Vanja Lojpur 6, Slobodan Milenković 5, Radovan Ninić 5, Bojan Rakić 5, Stefan Drobnjak 4, Milivoj Češljarov 4, Bandi Petrović 3, Nenad Vidaković 3, Davor Stanković 3, Marko Stanić 3, Miroslav Cvijanović 2, Duško Lambi 2, Miloš Stojkov 2, Jovan Janković 1, Dalibor Olćan 1, Slobodan Savić 1, Srđan Karanović 1, Nikola Cvetić 1. Ukupno: 27 igrača.
Golovi: Milan Sučević 3, Davor Stanković 2, Nikola Rajkov 1, Slobodan Milenković 1, Bojan Rakić 1. Ukupno: 8.
Treneri: Jovica Milin (1.-5. kolo), Zoran Višković (6.-11.).


KARTONI, KAZNE

Klub koji na jednoj utakmici dobije pet žutih kartona ili tri crvena kažnjava se sa 2.000,00 dinara.













Sezona 2018/19.


A LIGA

REZULTATI 26. (POSLEDNJEG) KOLA - 2. JUN

 

Aradac ASK MSK (Mihajlovo)
1:0
Boka Naftagas ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin)
1:0
Belo Blato Mladost Jedinstvo 2014
6:3
Stajićevo OFK Stajićevo Bilećanin (Sečanj)
6:1
Zrenjanin OFK Gradnulica Potisje (Knićanin) pff
0:3
Klek OFK Klek Tamiš (Farkaždin)
4:0
  Slobodan Zadrugar (Lazarevo)  

OFK Gradnulica nije imala igrače za utakmicu na svom terenu sa Potisje. U zapisniku je naveden gostujući sastav. Komesar takmičenja registrovao je meč službenim rezultatom 0:3 i oduzeo je jedan bod OFK Gradnulici.

1 Potisje Knićanin 24 18 4 2 83:20 58
2 OFK Klek Klek 24 17 1 6 68:29 52
3. Tamiš Farkaždin 24 14 6 4 61:36 48
4. MSK Mihajlovo (-1) 24 14 5 5 60:29 46
5 OFK Stajićevo Stajićevo 24 13 4 7 54:32 43
6 ASK Aradac 24 13 4 7 51:29 43
7 Bilećanin Sečanj 24 8 4 12 37:67 28
8 Naftagas Boka 24 7 5 12 34:51 26
9 Zadrugar Lazarevo 24 7 4 13 47:57 25
10 OFK Gradnulica Zrenjanin (-1) 24 6 3 15 43:84 20
11 Jedinstvo 2014 Ečka 24 5 4 15 32:54 19
12 Mladost Belo Blato 24 5 2 17 41:75 17
13 Banat Bagljaš Zrenjanin 24 3 6 15 19:67 15

Status

Prvak na kraju prvenstva stiče status u Područnoj ligi.
Drugoplasirani i trećeplasirani igraju kvalifikacije sa drugoplasiranim i trećeplasiranim iz MFL Kikinda- Žitište, za jedno mesto koje vodi u Područnu ligu.
Polufinale se igra po sistemu 2-3, 3-2 s tim što je bolje plasirani klub domaćin u revanšu. Za dve finalne utakmice redosled domaćina određuje se žrebom.

Status u A ligi gubi poslednji na tabeli.
Status može da izgubi i više klubova zavisno od raspleta u Područnoj ligi i kvalifikacija, a to je precizirano Propozicijama koje su dostavljene klubovima.

Odnos dospeća iz Područne lige i ulaska u nju:
0:2 - ispada 13. A liga se formira sa 11 klubova, eventualno sa 12 ako ulaskom drugoplasiranog iz B lige ta konkurencija ima minimum šest učesnika.
0:1, 1:2 - ispada 13. A liga se formira sa 12 klubova.
1:1, 2:2 - ispadaju 12 i 13. A liga se formira sa 12 klubova.
2:1, 3:2 - ispada 13. A liga se formira sa 14 klubova.
3:1, 4:2 - ispadaju 12. i 13. A liga se formira sa 14 klubova.
Još već odnos dospeća iz Područne lige i ulaska u nju - ispada potreban broj klubova da se A liga formira sa 14 klubova.






 KARTONI, KAZNE




Prema Pravilniku FS Srbije, igrači iz drugih liga posle promene kluba, ne prenose žute kartone i ne izdržavaju kazne zbog njih. Žuti kartoni prenose se samo unutar iste lige.

Prema Disciplinskom pravilniku FS Srbije, opomene iz jedne ne prenose se u narednu takmičarsku sezonu, kao i automatska kazna posle dobijenih 4, 6, 8 itd opomena na prvenstvenim, odnosno posle svake druge opomene dobijene na kup utakmici.









 BILANSI


Pehari

Prvak - Potisje
Drugo mesto - OFK Klek
Treće mesto - Tamiš
Fer plej - OFK Stajićevo
Prvi strelac - Gabrijel Isak (MSK)

Domaćin-gost


Na156 utakmica domaćin je pobedio 88 puta, odigrano je 26 remija, gosti su bili uspešniji u 42 susreta. Gol-razlika 419:211.
Ukupno je postignuto 630 golova. Prosečno 4,04 po utakmici.

Fer plej


OFK Stajićevo 38. Naftagas (B) 45, Mladost (BB) 48, Zadrugar 55, ŽFK Banat Bagljaš 55, ASK 62, Potisje 65, Tamiš 66, OFK Gradnulica 68, Jedinstvo 2014 69, OFK Klek 88, MSK 96, Bilećanin 156 kaznenih poena.

Kartoni, kazne

Igračima je pokazano je 559 žutih kartona, 44 crvenih sa 52 utakmice pauze.
Treneri su zbog dva odstranjivanja kažnjeni sa dve utakmice zabrane vođenja ekipe.
Zbog odstranjivanja izrečeno je 11 opomena trenerima i službenim predstavnicima ekipa.
Igračima i službenim predstavnicima ekipa određeno je 44 meseca vremenskih kazni.
Prekinute utakmice - 12. kolo OFK Klek - Potisje 0:3 pff (fizički napad igrača domaćina na sudiju), 17. kolo ASK - Potisje 3:0 pff (gosti ostali sa šest igrača), 22 Kolo Potisje - Bilećanin 3:0 pff (gosti ostali sa šest igrača), 24. kolo Mladost (BB) - MSK 3:0 pff nevreme, pa se gosti nisu u nastavku pojavili na terenu), OFK Stajićevo - ŽFK Banat Bagljaš 5:0 (nevreme), OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014 2:3 (nevreme), OFK Klek - Bilećanin (gosti ostali sa šest igrača).
U 26. kolu OFK Gradnulica se nije pojavila svom terenu za meč sa Potisjem.
Po jedan bod oduzet MSK-u i OFK Gradnulici napuštanja terena i izostanka sa utakmice.

Lista strelaca

31 gol: Gabrijel Isak (MSK)
26 golova: Slobodan Novković (Tamiš)
24 gola: Aleksandar Stanković (Potisje)
20 golova: Siniša Fodor (Naftagas, B)
18 golova: Vladan Čurović (OFK Klek), Janko Ponjičan (Mladost, BB)
17 golova: Željko Kodić (Potisje)
14 golova: Bojan Palanački (OFK Stajićevo)
13 golova: Jovan Birmanac (ASK)
12 golova: Bojan Milanović (OFK Klek), Strahinja Milošević (OFK Gradnulica), Danijel Jakšić (Zadrugar)
11 golova: Dragomir Milanović (OFK Klek), Milenko Adamov (ASK)
10 golova: Nenad Savić (OFK Stajićevo), Srđan Rajak (Bilećanin)
9 golova: Ivan Pavlović (Potisje), Nikola Uljarević (Bilećanin)
8 golova: Ivan Stević (OFK Klek), Slavko Marković (OFK Stajićevo), Pavel Kalapiš (Mladost, BB), Dragoljub Jovanović (Tamiš)
7 golova: Oskar Guljaš, Edvard Rama (MSK), Marko Sekulić (Jedinstvo 2014), Dejan Bošković (Tamiš)
6 golova: Slobodan Bokić (OFK Klek), Radoje Malešev (OFK Gradnulica), Miloš Mijić (ASK), Tomislav Grbušić (Zadrugar), Gojko Vujadinović (Bilećanin), Mladen Mitić (Potisje), Dragan Cvetković (Tamiš).

Komesari

Komesar takmičenja Predrag Đenić, zamenik Svetozar Krnetić
Komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Živa Pandurov



 RASPORED - REZULTATI




Takmičarski brojevi
1 OFK Klek
2 OFK Gradnulica (Zrenjanin)
3 OFK Stajićevo

4 Mladost (Belo Blato)
5 Naftagas (Boka)
6 ASK (Aradac)
7 Zadrugar (Lazarevo)
8 MSK (Mihajlovo)
9 ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin)
10 Jedinstvo 2014 (Ečka)
11 Bilećanin (Sečanj)
12 Potisje (Knićanin)
13 Tamiš (Farkaždin)
14 Slobodan




 

                                              

1. kolo (19. avgust, 17,30) 
               OFK Gradnulica - Tamiš 1:4 , OFK Stajićevo - Potisje 1:4, Mladost (BB) - Bilećanin 3:4, Naftagas (B) - Jedinstvo 2014 5:1, ASK - ŽFK Banat Bagljaš 5:0 , Zadrugar - MSK 2:2. Slobodan OFK Klek.

2. kolo (26. avgust, 17,00)
ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar 1:0, Jedinstvo 2014 - ASK 0:1, Bilećanin - Naftagas (B) 2:1, Potisje - Mladost (BB) 5:2, Tamiš - OFK Stajićevo 2:1, OFK Klek - OFK Gradnulica 4:3. Slobodan MSK.

3. kolo (2. septembar, 16,30)
OFK Stajićevo Stajićevo - OFK Klek 0:2, Mladost (BB) - Tamiš 3:5 , Naftagas (B) - Potisje 3:3, ASK - Bilećanin 2:0, Zadrugar - Jedinstvo 2014 6:0, MSK - ŽFK Banat Bagljaš 6:0. Slobodna OFK Gradnulica.

4. kolo (9. septembar, 16,30)
Jedinstvo 2014 - MSK 0:3, Bilećanin - Zadrugar 2:1, Potisje - ASK 2:1, Tamiš - Naftagas (B) 7:1, OFK Klek - Mladost (BB) 7:0, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 0:1. Slobodan ŽFK Banat Bagljaš.

5. kolo (16. septembar, 16,00)
Mladost (BB) - OFK Gradnulica 3:2, Naftagas (B) - OFK Klek 0:1, ASK - Tamiš 0:0 , Zadrugar - Potisje 1:2, MSK - Bilećanin 3:1, ŽFK Banat Bagljaš - Jedinstvo 2014 1:1. Slobodno OFK Stajićevo.


6. kolo (23. septembar, 15,30)
Bilećanin - ŽFK Banat Bagljaš 3:1, Potisje - MSK 4:0, Tamiš - Zadrugar 2:0, OFK Klek - ASK 4:2, OFK Gradnulica - Naftagas (B) 3:4, OFK Stajićevo - Mladost (BB) 6:2. Slobodno Jedinstvo 2014.

7. kolo (30. septembar, 15,30)
Naftagas (B) - OFK Stajićevo 1:3, ASK - OFK Gradnulica 5:1, Zadrugar - OFK Klek 2:4, MSK - Tamiš 1:1, ŽFK Banat Bagljaš - Potisje 1:3, Jedinstvo 2014 - Bilećanin 5:0. Slobodna Mladost (BB).

8. kolo (7. oktobar, 15,00)
Potisje - Jedinstvo 2014 5:0, Tamiš - ŽFK Banat Bagljaš 5:1 , OFK Klek - MSK 2:3, OFK Gradnulica - Zadrugar 3:3, OFK Stajićevo - ASK 2:0, Mladost (BB) - Naftagas (B) 2:3. Slobodan Bilećanin.

9. kolo (14. oktobar, 15,00)
ASK - Mladost (BB) 3:1, Zadrugar - OFK Stajićevo 5:4, MSK - OFK Gradnulica 7:0, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek 0:4, Jedinstvo 2014 - Tamiš 1:1 , Bilećanin - Potisje 1:2. Slobodan Naftagas (B)

10. kolo (21. oktobar, 14,30)
Tamiš - Bilećanin 5:0, OFK Klek - Jedinstvo 2014 2:0, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 3:2 , OFK Stajićevo - MSK 0:0, Mladost (BB) - Zadrugar 2:4, Naftagas (B) - ASK 1:0. Slobodno Potisje.

11. kolo (28. oktobar, 13,30)
Zadrugar - Naftagas (B) 4:1, MSK - Mladost (BB) 4:0, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Stajićevo 0:0, Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica 4:0, Bilećanin - OFK Klek 3:1, Potisje - Tamiš 5:1. Slobodan ASK.

12. kolo (4. novembar, 13,00)

OFK Klek - Potisje 0:3 parforfe (prekid u 44. minutu pri rezultatu 0:1 zbog fizičkog napada igrača domaćina na sudiju), OFK Gradnulica - Bilećanin 6:1, OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 3:1, Mladost (BB) - ŽFK Banat Bagljaš 1:1, Naftagas (B) - MSK 1:2, ASK - Zadrugar 5:1. Slobodan Tamiš.

13. kolo (11. novembar, 13,00)

MSK - ASK 0:1, ŽFK Banat Bagljaš - Naftagas (B) 2:1, Jedinstvo 2014 - Mladost (BB) 6:0, Bilećanin - OFK Stajićevo 2:5, Potisje - OFK Gradnulica 16:0, Tamiš - OFK Klek 2:0. Slobodan Zadrugar.

14. kolo (10. mart, 14,30)

Tamiš - OFK Gradnulica 5:4, Potisje - OFK Stajićevo 1:1, Bilećanin - Mladost (BB) 3:1, Jedinstvo 2014 - Naftagas (B) 0:0, ŽFK Banat Bagljaš - ASK 0:3, MSK - Zadrugar 0:0. Slobodan OFK Klek.

15. kolo (17. mart, 15,00)

Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš 3:1, ASK - Jedinstvo 2014 4:1, Naftagas (B) - Bilećanin 0:0, Mladost (BB) - Potisje 0:2, OFK Stajićevo - Tamiš 2:0, OFK Gradnulica - OFK Klek 3:2. Slobodan MSK.

16. kolo (24. mart, 15,00)

OFK Klek - OFK Stajićevo 2:0, Tamiš - Mladost (BB) 3:0, Potisje - Naftagas (B) 2:0, Bilećanin - ASK 1:1, Jedinstvo 2014 - Zadrugar 1:2, ŽFK Banat Bagljaš - MSK 1:4. Slobodna OFK Gradnulica.

17. kolo (31. mart, 15,30)

MSK - Jedinstvo 2014 3:0, Zadrugar - Bilećanin 1:1, ASK - Potisje 3:0 parforfe (gosti u 77. minutu ostali sa šest igrača), Naftagas (B) - Tamiš 0:1 , Mladost (BB) - OFK Klek 0:3, OFK Stajićevo - OFK Gradnulica 4:0. Slobodan ŽFK Banat Bagljaš.

18. kolo (7. april, 16,00)

OFK Gradnulica - Mladost (BB) 2:1, OFK Klek - Naftagas (B) 2:2, Tamiš - ASK 1:2, Potisje - Zadrugar 7:1, Bilećanin - MSK 2:4, Jedinstvo 2014 - ŽFK Banat Bagljaš 3:1. Slobodno OFK Stajićevo.

19. kolo (14. april, 16,00)

ŽFK Banat Bagljaš - Bilećanin 1:1, MSK - Potisje 2.1, Zadrugar - Tamiš 2:3, ASK - OFK Klek 2:3, Naftagas (B) - OFK Gradnulica 2.2, Mladost (BB) - OFK Stajićevo 3:0. Slobodno Jedinstvo 2014.

20. kolo (21. april, 16,00)

OFK Stajićevo - Naftagas (B) 2:0, OFK Gradnulica - ASK 2:1, OFK Klek - Zadrugar 3:0, Tamiš - MSK 3:3, Potisje - ŽFK Banat Bagljaš 6:0, Bilećanin - Jedinstvo 2014 2:1. Slobodna Mladost (BB).

21. kolo (28. april, 16,30)

Jedinstvo 2014 - Potisje 0:0, ŽFK Banat Bagljaš - Tamiš 1:1, MSK - OFK Klek 2:3, Zadrugar - OFK Gradnulica 0:1, ASK - OFK Stajićevo 1:1, Naftagas (B) - Mladost (BB) 3:2. Slobodan Bilećanin.

22. kolo (5. maj, 16,30)

Mladost (BB) - ASK 1:1, OFK Stajićevo - Zadrugar 5:0, OFK Gradnulica - MSK 0:1, OFK Klek - ŽFK Banat Bagljaš 5:0 , Tamiš - Jedinstvo 2014 5:1, Potisje - Bilećanin 3:0 parforfe (pri rezultatu 2:0 gosti u 15. minutu ostali sa šest igrača). Slobodan Naftagas (B).

23. kolo (12. maj, 17,00)

Bilećanin - Tamiš 1:2, Jedinstvo 2014 - OFK Klek 0:1, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica 2:2, MSK - OFK Stajićevo 5:1, Zadrugar - Mladost (BB) 3:4, ASK - Naftagas (B) 5:1. Slobodno Potisje.

24. kolo (19. maj, 17,00)

Naftagas (B) - Zadrugar 1:0, Mladost (BB) - MSK 3:0 parforfe (prekid u 55. minutu pri rezultatu 2:0 zbog nevremena, gostujuća ekipa potom se nije pojavila ta terenu), OFK Stajićevo - ŽFK Banat Bagljaš 5:0 (prekid u 85. minutu zbog nevremena), OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014 2:3 (prekid u 79. minmutu zbog nevremena), OFK Klek - Bilećanin 9:0 (prekid u 76. minutu, gosti ostali sa šest igrača), Tamiš - Potisje 2:2. Slobodan ASK.

25. kolo (26. maj, 17,00)

Potisje - OFK Klek 2:0, Bilećanin - OFK Gradnulica 6:3, Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo 0:1, ŽFK Banat Bagljaš - Mladost (BB) 2:1, MSK - Naftagas (B) 5:2, Zadrugar - ASK 6:2. Slobodan Tamiš.

26. kolo (2. jun, 17,30)

ASK - MSK 1:0, Naftagas (B) - ŽFK Banat Bagljaš 1:0, Mladost (BB) - Jedinstvo 2014 6:3, OFK Stajićevo - Bilećanin 6:1, OFK Gradnulica - Potisje 0:3 pff (ekipa domaćina nije se pojavila na terenu), OFK Klek - Tamiš 4:0. Slobodan Zadrugar.


EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI



POTISJE (KNIĆANIN)

Nastupi: Nebojša Kostić 24, Bojan Novković 24, Aleksandar Stanković 24, Dalibor Stojković 23, Željko Kodić 23, Mladen Mitić 22, Marko Sokolović 21, Ognjen Balać 21, Nikola Antić 21, Mitar Antić 21, Ivan Pavlović 19, David Ilić 17, Dejan Marinković 16, Zoran Amidžić 13, Danijel Jocić 11, Dejan Dimitrijević 5, Dejan Mihajlović 5, Marko Anđelković 5, Milan Cvetković 3, Nikola Stojanović 2, Dušan Icić 1. Ukupno: 21 igrač.
Golovi: Aleksandar Stanković 24, Željko Kodić 17, Ivan Pavlović 9, Mladen Mitić 6, David Ilić 4, Dejan Marinković 4, Mitar Antić 4, Marko Sokolović 3, Dalibor Stojković 3, Nikola Antić 1, Milan Cvetković 1, Zoran Amidžić 1. Ukupno: 77 plus šest službeno.
Trener: Srboljub Stojković.

OFK KLEK

Nastupi: Stefan Stojkov 24, Dragomir Milanović 24, Bojan Milanović 23, Saša Ivanov 22, Nenad Čubra 22, Milan Vučetić 19, Marko Stojanovski 19, Vladan Čurović 19, Ivan Stević 18, Vid Kosnić 17, Slobodan Bokić 12, Vuk Obradović 12, Dejan Stajić 11, Dalibor Nožinić 9, Marko Dologušin 9, Goran Kovačević 7, Đorđe Petrović 6, Jovan Anušić 6, Siniša Ratković 4, Ognjen Didulica 4, Ilija Pešut 3, Mladen Đaković 1. Ukupno: 22 igrača.
Golovi: Vladan Čurović 18, Bojan Milanović 12, Dragomir Milanović 11, Ivan Stević 8, Slobodan Bokić 6, Miroslav Bogdanović 3, Vuk Obradović 2, Marko Stojanovski 2, Dejan Stajić 1, Vid Kosnić 1, Nenad Čubra 1, Milan Vučetić 1, Saša Ivanov 1, Goran Kovačević 1. Ukupno: 68.
Trener: Damir Malbašić.

TAMIŠ (FARKAŽDIN)

Nastupi: Dragan Kostić 24, Dejan Bošković 24, Branislav Kalin 23, Nebojša Tuba 23, Ivica Kostić 22, Slobodan Novković 22, Steva Ješin 21, Milan Toković 20, Slobodan Vidaković 19, Dragan Cvetković 18, Slavoljub Matić 16, Dejan Milovac 15, Dragoljub Jovanović 14, Jovan Lakičin 11, Dejan Milenković 10, Srđan Spasić 9, Slađan Ivanović 9, Veljko Veljkov 9, Radovan Suvačarev 7, Dejan Jakovljević 6, Radoslav Vukajlović 4, Goran Pruginić 2, Jovan Kalmar 1, Dušan Matić 1, Sreten Milenković 1, Jovan Novakov 1. Ukupno: 26. igrača.
Golovi: Slobodan Novković 26, Dragoljub Jovanović 8, Dejan Bošković 7, Dragan Cvetković 6, Nebojša Tuba 5, Dragan Kostić 3, Dejan Milovac 2, Ivica Kostić 2, Veljko Veljkov 2. Ukupno 61.
Treneri: Dragan Rakić (1.-13. kolo), Jano Šulja (14.-17.), Dragan Rakić (18.-26.).

MSK (MIHAJLOVO)

Nastupi: Oskar Guljaš 23, Gabrijel Isak 23, Adrian Makan 22, Adrian Sekošan 21, Edvard Rama 21, Vanja Rackov 21, Duško Petrović 21, Daniel Šeljmeši 19, Zoltan Pavlović 17, Ervin Tot 16, Robert Kovač 13, Ivan Ruža 12, Tihomir Jakovljev 11, Marko Dologušin 11, Denis Isak 10, Marko Knežević 10, Davor Žigić 9, Laslo Norbert 7, Daniel Kovač 6, Nikola Tomašev 4, Atila Tapai 3, Robert Guljaš 2,Marko Knežev 2, Sebastijan Tot 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Gabrijel Isak 31, Oskar Guljaš 7, Edvard Rama 7, Ervin Tot 4, Duško Petrović 3, Vanja Rackov 3, Adrian Makan 2, Robert Kovač 1, Denis Isak 1, Marko Dologušin 1. Ukupno: 60.
Trener: Tibor Ruža.


OFK STAJIĆEVO

Nastupi: Igor Tomin 24, Slavko Marković 23, Boris Balaž 22, Predrag Varadinac 22, Ranko Joksimović 21, Bojan Palanački 20, Stefan Stefanov 20, Bojan Srdanov 16, Dejan Krstić 16, Željko Brandić 14, Milan Veličković 12, Vladimir Grubor 11, Nikola Radišić 11, Nenad Savić 10, Miladin Vlačić 9, Nikola Rauški 8, Nemanja Stefanov 8, Srđan Jovin 7, Srđan Tanović 7, David Simić 5, Ognjen Stanković 5, Miloš Prokić 4, Vedran Bamburać 4, Nenad Filipovac 3, Darko Jovanović 2, Aleksandar Lošić 2, Dragan Gligorović 2, Goran Dolama 1, Jovan Rošulj 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Bojan Palanački 14, Nenad Savić 10, Slavko Marković 8, Stefan Stefanov 5, Boris Balaž 4, Željko Brandić 3, Vladimir Grubor 2, Nikola Radišić 2, Igor Tomin 2, Srđan Jovin 1, Nemanja Stefanov 1, Bojan Srdanov 1, Nikola Rauški 1. Ukupno: 54.
Treneri: Slobodan Savić (1.-13. kolo), Slobodan Đurković (14.-26. kolo).

ASK (ARADAC)

Nastupi: Jovan Birmanac 24, Vladimir Đuriček 23, Vladimir Gal 23, Rajko Kurtešan 22, Miloš Mijić 22, Dejan Striško 21, Nenad Životin 21, Nikola Korać 20, Milan Šćevko 20, Milenko Adamov 19, Goran Pajević 19, Vladimir Matejin 15, Kristian Gal 14, Srđan Zakić 13, Ivica Nenin 9, Nikola Milović 6, Miroslav Apostolović 6, Nikola Josimov 5, Branislav Bagić 2, Slobodan Studen 1, Ljubiša Rajčević 1, Dušan Prodanović 1, Danko Đokić 1, Martin Zahorec 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Jovan Birmanac 13, Milenko Adamov 11, Miloš Mijić 6, Milan Šćevko 5, Vladimir Gal 4, Goran Pajević 4, Vladimir Đuriček 2, Kristian Gal 2, Nenad Životin 1, Miroslav Apostolović 1, Dejan Striško 1. Ukupno: 50 plus 1 službeno.
Treneri: Milorad Kurjakov (1.-13. kolo), Dušan Mijić (14.-26.).

BILEĆANIN (SEČANJ)

Nastupi: Vidak Grubačić 23, Nikola Uljarević 22, David Novaković 22, Gojko Vujadinović 21, Danilo Pustinjaković 19, Dragan Korać 18, Dušan Milošević 18, Nenad Kusturić 16, Srđan Rajak 15, Danijel Boškov 12, Dejan Cvejanov 11, Slobodan Samardžić 10, Miro Rogan 10, Branko Samardžić 9, Nikola Gaćinović 9, Stevan Čalija 8, Dušan Petrović 8, Šani Šajn 7, Branislav Komar 6, Vladimir Brčić 5, Dragan Pijetlović 4, Miroslav Šukić 4, Dalibor Uljarević 3, Gojko Papić 3, Nino Nikolić 3, Zoltan Devič 1, Obrad Svorcan 1, Mile Malušev 1, Radovan Kurunci 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Srđan Rajak 10, Nikola Uljarević 9, Gojko Vujadinović 6, Dušan Milošđević 2, Miro Rogan 2, Radovan Kurunci 1, Mile Malušev 1, Branko Samardžić 1, Šani Šajn 1, Nikola Gaćinović 1, Vladimir Brčić 1, Dragan Pijetlović 1, Danijel Boškov 1. Ukupno: 37.
Treneri: Predrag Luburić (1.-14. kolo), Momčilo Kokotović (14.-26. kolo).

NAFTAGAS (BOKA)

Nastupi: Nenad Markov 24, Damir Sente 24, Zoran Ivanov 23, Mario Sente 22, Siniša Fodor 20, Stefan Žerajić 19, Viktor Sitaš 19, Ivan Kulik 18, Robert Kašlik 16, Momčilo Ličina 15, Zoran Lazar 15, Aleksandar Racić 14, Filip Lukinić 11, Miloš Bošković 10, Aleksandar Milosavljev 10, Filip Njemec 9, Đorđe Obrknežev 8, Norbert Gabor 8, Bojan Bukva 7, Denis Lukenić 7, Zoran Manger 7, Danijel Racić 4, Janoš Racić 2, Jovan Šušnjar 1, Mirko Jakšić 1, Stefan Rajić 1. Ukupno: 26 igrača.
Golovi: Siniša Godor 20, Mario Sente 4, Stefan Žerajić 4, Đorđe Obrknežev 3, Zoran Manger 2, Denis Lukenić 1. Ukupno: 34.
Treneri: Nebojša Miletić (1.-13. kolo), Zoran Grčić (14.-26. kolo).

ZADRUGAR (LAZAREVO)

Nastupi: Danijel Jakšić 23, Miroslav Simanić 22, Slobodan Pjevčević 22, Aleksandar Stikić 22, Vladimir Erić 17, Veljko Lučić 16, Filip Tomić 16, Vukašin Mršević 16, Đorđe Lučić 15, Petar Erski 14, Nenad Oprijan 12, Vladimir Mišić 11, Nikola Maljukan 11, Vladimir Grbušić 11, Dušan Jakšić 10, Tomislav Grbušić 10, Nikola Stanišić 9, Špiro Kravarušić 8, Nemanja Budimir 7, Ljubomir Cvkota 7, Mladen Stanišić 6, Ognjen Marinković 6, Marko Pejić 5, Miloš Erić 5, Vladan Stanišić 4, Nikola Stankov 3, Milovan Pejović 1, Dušan Mihajlović 1, Slaviša Perić 1, Goran Milić 1, Momčilo Turanjanin 1. Ukupno: 31 igrač.
Golovi: Danijel Jakšić 12, Tomislav Grbušić 6, Slobodan Pjevčević 4, Đorđe Lučić 4, Vladimir Mišić 3, Nikola Maljukan 3, Špiro Kravarušić 3, Nenad Oprijan 2, Filip Tomić 2, Aleksandar Stikić 2, Miroslav Simanić 2, Dušan Jakšić 1, Vladimir Grbušić 1, Vukašin Mršević 1, Vladimir Erić 1. Ukupno: 47.
Trener: Jovo Žuža.

OFK GRADNULICA (ZRENJANIN)

Nastupi: Peđa Markov 22, Igor Radišić 21, Strahinja Milošević 20, Neda Zec 19, Darko Nikolić 18, Goran Marijanović 18, Jovan Penavski 17, Marko Todorović 15, Milovan Medić 13, Nebojša Turinski 13, Zoran Penjin 12, Saša Vorgić 11, Nenad Kukin 11, Ivan Ćurčin 11, Radoje Malešev 10, Dalibor Ilijin 9, Šandor Buka 9, Dejan Mršić 9, Darko Gecin 6, Srđan Vorgić 6, Vladimir Knežević 6, Aleksandar Palfi 8, Marko Dubak 7, Siniša Stojšić 4, Branislav Ruvarac 4, Aleksandar Pomorišac 4, Filip Tapai 2, Milan Džemailovski 1. Ukupno: 28 igrača.
Golovi: Strahinja Milošević 12, Radoje Malešev 6, Nenad Kukin 4, Šandor Buka 4, Peđa Markov 3, Ivan Ćurčin 3, Nebojša Turinski 3, Milovan Medić 2, Neda Zec 2, Darko Nikolić 2, Saša Vorgić 1, Marko Dubak 1. Ukupno: 43.
Treneri: Desančić Lozanić (1.-9. kolo), Milenko Cukućan (10.-13.), Bojan Vuković (14.-23.), Desančić Lozanić (24.-26.).

JEDINSTVO 2014 (EČKA)

Nastupi: Mladen Vukajlović 24, Milan Filipić 23, Slađan Ostojić 23, Jovica Cvejin 22, Nemanja Vlačić 19, Milan Ćerketa 15, Marko Sekulić 15, Dušan Rajkov 14, Simeon Nikolić Ristić 14, Dušan Smiljanić 12, Dejan Jandrić 11, Draško Trošić 11, Emiljano Vuja 11, Siniša Stojšić 10, Goran Gavrić 10, Branko Savić 9, Zoran Vukajlović 8, Maksim Fijat 6, Darko Pandurov 3, Goran Pajević 2, Marko Knežević 5, Boško Spasojević 5, Marko Horvat 2, Nikola Karlica 1, Dušan Smiljanić 1, Goran Dragičević 1, Stefan Lazarević 1, Jovica Cvejin 1. Ukupno: 28 igrača.
Golovi: Marko Sekulić 7, Draško Trošić 5, Dušan Rajkov 5, Mladen Vukajlović 3, Milan Ćerketa 3, Darko Pandurov 3, Zoran Vukajlović 2, Goran Pajević 1, Emiljano Vuja 1, Branko Savić 1, Boško Spasojević 1. Ukupno: 32.
Treneri: Branislav Kričković (1.-13. kolo), Antonel Bugar (14.-26. kolo).

MLADOST (BELO BLATO)

Nastupi: Pavel Kalapiš 23, Bojan Sabo 23, Janko Ponjičan 22, Edvin Horvat 22, Adrijan Šofranko 20, Sava Gibarov 19, Boris Goda 19, Laslo Karačoni 19, Rade Đurić 18, Viktor Nečov 17, Željko Kočević 14, Predrag Perišić 14, Mario Paraljov 13, Boris Žižić 13, Daniel Berbakov 11, Dario Paraljov 9, Emil Šulja 8, Kristian Kurunci 7, Tivadar Tapai 6, Darko Sladeček 5, Jovan Halas 5, Čaba Kurunci 5, Milan Pavković 4, Vladimir Ponjičan 3, Denis Rac 2, Stefan Šofranko 2. Ukupno: 26 igrača.
Golovi: Janko Ponjičan 18, Pavel Kalapiš 8, Rade Đurić 3, Sava Gibarov 3, Bojan Sabo 3, Boris Žižić 2, Tivadar Tapai 1, Željko Kočević 1, Kristian Kurunci 1. Ukupno: 40 plus jedan službeno.
Trener: Miroslav Gladić.

ŽFK BANAT-BAGLJAŠ (ZRENJANIN)

Nastupi: Branko Zoranović 23, Lazar Anović 22, Vladimir Drndarević 19, Marko Kuzman 19, Marko Pjevčević 18, Demo Demić 18, Milorad Radulović Ivanić 18, Marko Nikolin 17, Emrah Šabani 16, Darko Radičević 15, Nemanja Erić 13, Bojan Đorđević 13, Veljko Popivoda 12, Aleksandar Mijatov 11, Tomislav Arsenac 11, Sebastijan Kerekeš 11, Mile Racić 10, Slaviša Surla 7, Milan Boškov 7, Uroš Vujičić 5, Nemanja Lazić 4, Velibor Premčevski 4, Dragan Cvetić 4, Vladimir Saravolac 3, Petar Zubnar 3, Nikola Marković 3, Miloš Petrović 3, Dušan Petrović 3, Nikola Peševski 3, Stefan Kostić 1. Ukupno: 30 igrača.
Golovi: Vladimir Drndarević 4, Emrah Šabani 3, Marko Pjevčević 3, Demo Demić 2, Nemanja Erić 2, Marko Nikolin 2, Petar Zubnar 1, Vladimir Saravolac 1, Branko Zoranović 1. Ukupno: 19.
Treneri: Slavoljub Gardinovački (1.-6. kolo), Goran Cvijetić (7.-11.), Slavoljub Gardinovački (12.-13.), Zoran Srdić (14.-26.).










A LIGA
2017/18



1 Radnički 1911 Jaša Tomić (-1) 22 19 1 2 66:11 57
2 Potisje Knićanin 22 15 2 5 50:27 47
3. OFK Klek Klek 22 12 5 5 41:24 41
4. Jedinstvo 2014 Ečka 22 11 4 7 53:42 37
5 OFK Stajićevo Stajićevo 22 9 6 7 39:32 33
6 Zadrugar Lazerevo 22 9 6 7 38:44 33
7 OFK Gradnulica Zrenjanin (-1) 22 10 2 10 48:58 31
8 MSK Mihajlovo 22 7 2 13 35:47 23
9 Tamiš Farkaždin 22 5 7 10 35:43 22
10 Banat Bagljaš Zrenjanin 22 6 3 13 16:33 21
11 ASK Aradac 22 5 4 13 31:58 19
12 Zlatica Zlatica 22 1 4 17 30:63 7



Status

Radničjki 1911 plasirao se u Područnu ligu.

Drugoplasirani i trećeplasirani igrali su po dve polufinalne utakmice sa predstavnicima MFL Žitište - Kikinda (raspored 2-3, 3-2, bolje plasirani domaćin u revanšu), a pobednici dve finalne utakmice za jedan prolaz u Područnu ligu.

Rezultati:
9. jun ............. Delija (Mokrin) - Potisje 4:1
10. jun .......... OFK Klek - Napredak (Banatska Topola) 4:0
13. jun .......... Potisje - Delija 2:1
14. jun .......... Napredak - OFK Klek 1:1
17. jun .......... OFK Klek - Delija 1:2
21. jun .......... Delija - OFK Klek 1:1

Status u A ligi izgubila je Zlatica.



BILANSI

 

Pehari

Prvak - Radnički 1911
Drugo mesto - OFK Klek
Treće mesto - Potisje
Fer plej - Potisje
Prvi strelac - Marko Pejin (Radnički 1911)

Domaćin- gost

Na 132 utakmice domaćin je pobedio 72 puta, odigrana su 23 remija, gosti su bili uspešniji u 37 susreta, gol-razilka 287:195.
Ukupno su postignuta 482 gola. Prosečno 3,65 po utakmici.

Fer plej

Potisje 31, ŽFK Banat Bagljaš 39, OFK Klek 46, Zadrugar 50, Zlatica 53, Jedinstvo 2014 54, Tamiš 54, MSK 59, OFK Stajićevo 60, Radnički 1911 82, ASK 83, OFK Gradnulica 87 kazneih poena.


Kartoni, kazne

Pokazano je 456 žutih kartona, 37 crvenih sa 54 utakmice pauze i 36 meseci vremenske kazne. Jedan igrač kažnjen je na osnovu prijave za nesportsko ponašanje i kažnjen je jednom utakmicom zabrane nastupa.
Odstranjenim trenerima i službenim predstavnicima na utakmicama i klubovima izrečeno je šest opomena.
Nije odigrana utakmica 10. kola OFK Klek - Radnički 1911 zbog nedolaska gostiju i utakmica 22. kola OFK Gradnulica - Radnički 1911 jer domaćin nije imao prijau skupa Policijskoj upravi. Zbog toga je Radničkom 1911 i OFK Gradnulici oduzet po jedan bod.
Prekinute su utakmice u četvrtom kolu OFK Klek - ASK zbog fizičkog napada igrača gostiju na sudiju i u osmom kolu OFK Gradnulica - MSK jer su gosti ostali sa šest igrača.

Lista strelaca

25 golova: Marko Pejin (Radnički 1911)
17 golova: Slobodan Novković (Tamiš)
15 golova: Gabrijel Isak (MSK), Željko Kodić (Potisje)
12 golova: Slobodan Bokić (OFK Klek), Daniulo Mirčetić (OF Gradnulica), Aleksandar Stanković (Potisje)
10 golova: Marko Dubak (OFK Gradnulica), Nemanja Stefanov (OFK Stajićevo), Nenad Savić (Jedinstvo 2014 6, OFK Stajićevo 4)
9 golova: Miroslav Apostolović (ASK), Danijel Zambo (Radnički 1911), Tomislav Grbušić (Zadrugar)
8 golova: Davor Stanković (Zlatica), Danko Stojaković (Radnički 1911), Dušan Jakšić (Zadrugar), Slavko Marković, Ljubo Trivković (Jedinstvo 2014)
7 golova: Dragoljub Milanović (OFK Klek)
6 golova: Branislav Lojpur (Zlatica), Oskar Guljaš (MSK), Draško Trošić, Dušan Rajkov (Jedinstvo 2014)
5 golova: Radoje Malašev (OFK Gradnulica), Nebojša Turinski (OFK Gradnulica), Jovan Birmanac (ASK), Dalibor Stojković (Potisje), Karlo Ferenčak (Radnički 1911), Nikola Karlica (Jedinstvo 2014)


Igrači

U prvenstvu je nastupilo 312 igrača. Od toga osam su igrali u dva kluba.

Komesari

Komesar takmičernja Predrag Đenić, zamenik Amir Teljigović
Komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.


EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI





RADNIČKI 1911 (JAŠA TOMIĆ)

Nastupi: Dalibor Savkov 21, Marko Pejin 21, Milivoje Savić 21, Luka Latković 20, Danijel Zambo 18, Dragan Pijetlović 16, Miloš Rajič 15, Nikola Radivoj 15, Zdravko Šajber 15, Damjan Vidić 12, Danko Stojaković 11, Bojan Bjeletić 11, Petar Vukoje 10, Karlo Ferenčak 10, Aleksandar Stojanovski 9, Savo Martinović 9, Darko Pijetlović 9, Marko Bajus 8, Marinko Kušić 7, Jovan Slavković 6, Aleksa Škorić 4, Vladislav Živanov 2, Siniša Trikić 2, Špiro Kravarušić 1, Aleksandar Latinkić 1 Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Marko Pejin 25, Danijel Zambo 9, Danko Stojaković 8, Karlo Ferenčak 5, Dragan Pijetlović 4, Petar Vukoje 3, Savo Martinović 2, Miloš Raič 2, Aleksandar Stojanovski 1, Nikola Radivoj 1, Marko Bajus 1, Zdravko Šajber 1, Damjan Vidić 1. Ukupno: 63 plus tri službeno.

Trener: Miodrag Bokan.

POTISJE (KNIĆANIN)

Nastupi: Nebojša Kostić 22, Mladen Mitić 22, Nikola Antić 22, Aleksandar Stanković 22, Željko Kodić 21, Marko Sokolović 19, Danijel Jocić 19, Bojan Stojanović 18, Dejan Marinković 17, Dejan Mihajlović 16, Bojan Novković 16, Ognjen Balać 16, Dalibor Stojković 14, Mitar Antić 14, Marko Petrović 8, Marko Anđelković 4, David Ilić 3, Zoran Amidžić 3, Filip Mihajlović 2, Dejan Dimitrijević 1, Negosav Zdravković 1, Milan Cvetković 1, Bojan Stojanović 1, Dalibor Ristić 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Željko Kodić 15, Aleksandar Stanković 12, Dalibor Stojković 5, Mitar Antić 4, Bojan Stojanović 4, Dejan Marinković 3, Mladen Mitić 2, Nikola Antić 2, Marko Sokolović 1, Dejan Mihajlović 1, Bojan Novković 1. Ukupno: 50.
Trener: Srboljub Stojković.


OFK KLEK

Nastupi: Nenad Čubra 22, Žarko Čuč 21, Ivan Stević 20, Dalibor Nožinić 20, Bojan Milanović 20, Vid Kosnić 20, Slobodan Bokić 20, Miroslav Bogdanović 19, Dragomir Milanović 19, Jovan Anušić 17, Goran Kovačević 13, Dejan Stajić 13, Nikola Lazić 11, Marko Stojanovski 11, Goran Grkinić 11, Slobodan Milenković 10, Siniša Ratković 8, Simeon Nikolić-Ristić 7, Saša Mataić 6, Ilija Pešut 4, Janko Ćurić 3, Đorđe Petrović 3, Miloš Pavlović 1, Marko Lalović 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Slobodan Bokić 12, Dragomir Milanović 7, Ivan Stević 3, Dalibor Nožinić 3, Marko Stojanovski 2, Jovan Anušić 2, Bojan Milanović 2, Slobodan Milenković 1, Nenad Čubra 1, Miroslav Bogdanović 1, Dejan Stajić 1, Saša Mataić 1. Ukupno: 36 plus pet službeno.
Treneri: Vladimir Perović (jesen), Damir Malbašić (proleće).

JEDINSTVO 2014 (EČKA)

Nastupi: Mladen Vukajlović 21, Draško Trošić 21, Slavko Marković 21, Nikola Karlica 20, Goran Pajević 19, Jovica Cvejin 18, Milan Filipić 18, Darko Pandurov 18, Marko Knežević 17, Dušan Rajkov 16, Nemanja Vlačić 14, Slađan Ostojić 14, Ljubo Trivković 14, Marko Ostojić 12, Nenad Savić 10, Milan Ćerketa 10, Dejan Jandrić 9, Saša Čanak 8, Predrag Galić 7, Goran Dragičević 5, Branko Savić 3, Igor Tomin 1, Stefan Lazarević 1, Maksim Fijat 1, Milan Matić 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Slavko Marković 8, Ljubo Trivković 8, Nenad Savić 6, Draško Trošić 6, Dušan Rajkov 6, Nikola Karlica 5, Darko Pandurov 4, Marko Ostojić 2, Goran Pajević 2, Predrag Galić 2, Milan Ćerketa 2, Slađan Ostojić 1, Mladen Vukajlović 1. Ukupno: 53.
Treneri: Željko Milanović (1.-12. kolo), Branislav Mekić (13.-15.), Branislav Kričković (16.-22.)


OFK STAJIĆEVO

Nastupi: Stefan Stefanov 20, Ranko Joksimović 19, Predrag Varadinac 19, Bojan Palanački 17, Dušan Furtula 16, David Stojković 15, Nemanja Stefanov 15, Milan Veličković 14, Srđan Milinković 12, Marko Jović 11, Filip Subu 10, Boris Balaž 10, Igor Tomin 10, Nenad Savić 10, Bojan Rakić 9, Vladan Čurović 8, Bojan Srdanov 7, Srđan Tanović 7, Miloš Viskup 7, Strahinja Milošević 7, Bojan Jovanović 6, Dragan Gligorović 5, Aleksandar Lošić 5, David Simić 5, Nenad Filipovac 5, Željko Brandić 4, Aleksandar Stanić 4, Dejan Krstić 3, Nedim Asani 2, Miroslav Markov 2, Jovan Torđan 1, Mirko Kaldesić 1, Srđan Jovin 1. Ukupno : 33 igrača.
Golovi: Nemanja Stefanov 10, Dušan Furtula 4, Nenad Savić 4, Milan Veličković 3, Stefan Stefanov 3, Strahinja Milošević 3, Bojan Palanački 3, Aleksandar Stanić 2, Bojan Rakić 2, Boris Balaž 2, Vladan Čurović 1, Bojan Jovanović 1, Igor Tomin 1. Ukupno: 39 golova.

Treneri: Zoran Lisica (1.-14. kolo), Slobodan Đurković (15.-22).

ZADRUGAR (LAZAREVO)

Nastupi: Veljko Lučić 22, Nenad Oprijan 21, Slobodan Pjevčević 20, Petar Erski 19, Miroslav Simanić 18, Aleksandar Stikić 18, Nikola Stanišić 17, Dušan Jakšić 17, Vladan Stanišić 16, Tomislav Grbušić 15, Vladimir Grbušić 13, Filip Tomić 12, Goran Milić 12, Danijel Jakšić 10, Vladimir Mišić 8, Nikola Stankov 8, Miloš Erić 6, Marko Pejić 6, Dušan Mihajlović 5, Špiro Kravarušić 5, Milutin Milojević 4, Miloš Stojkov 4, Milovan Pejović 3, Đorđe Lučić 3, Darko Popović 2, Vukašin Mršević 2, Viktor Jeremić 1, Mladen Stanišić 1. Ukupno: 28 igrača.
Golovi: Tomislav Grbušić 9, Dušan Jakšić 8, Vladimir Grbušić 3, Miroslav Simanić 2, Petar Erski 2, Aleksandar Stikić 2, Špiro Kravarušić 2, Slobodan Pjevčević 2, Filip Tomić 1, Milutin Milojević 1, Nikola Stanišić 1, Vladan Stanišić 1, Miloš Stojkov 1, Danijel Jakšić 1, Vukašin Mršević 1, Marko Pejić 1.. Ukupno: 38 golova.
Treneri: Milovan Pejović (1. kolo), Jovo Žuža (2.-22.).


OFK GRADNULICA (ZRENJANIN)

Nastupi: Aleksandar Tadić 21, Igor Radišić 21, Danilo Mirčetić 20, Marko Dubak 19, Darko Nikolić 17, Nebojša Turinski 17, Mihajlo Gavrilović 15, Milovan Medić 14, Nikola Bilbija 14, Aleksandar Palfi 13, Dragan Stojanović 13, Marko Todorović 12, Peđa Markov 11, Strahinja Milošević 10, Filip Tapai 9, Radoje Malašev 8, Marinko Kušić 7, Adrian Sekošan 7, Goran Marijanović 6, Nemanja Jurošević 5, Branko Ćirković 5, Vuk Mrđenović 5, Ivan Ćurčin 4, Neda Zec 2, Goran Luković 2, Dalibor Ilijin 1, Zoran Penjin 1, Danilo Nikolić 1, Marko Marijanović 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Danilo Mirčetić 12, Marko Dubak 10, Radoje Malašev 5, Nikola Turinski 5, Strahinja Milošević 4, Darko Nikolić 3, Dragan Stojanović 2, Filip Tapai 1, Milovan Medić 1, Aleksandar Tadić 1, Mihajlo Gavrilović 1, Goran Marijanović 1. Ukupno: 46 plus 2 službeno.
Treneri: Marko Milošević (jesen), Desančić Lozanić (proleće).


MSK (MIHAJLOVO)

Nastupi: Tihomir Jakovljev 22, Oskar Guljaš 21, Duško Petrović 20, Daniel Šeljmeši 20, Adrian Makan 18, Zoltan Pavlović 18, Duško Mikalački 15, Srđan Bibin 14, Ervin Tot 12, Radoslav Kordić 11, Dejan Božović 11, Laslo Norbert 11, Vanja Rackov 11, Gabrijel Isak 11, Armin Lacko 10, Danijel Kovač 9, Davor Žigić 9, Edvard Rama 9, Marko Vlaškalin 8, Goran Savanović 5, Robert Kovač 4, Dragan Poštin 2, Oskar Tot 2, Adel Tel 2, Ferenc Tot 2, Atila Tapai 2, Tivadar Tot 2, Inkrit Ludajić 1, Zoltan Vencel 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Gabrijel Isak 15 Oskar Guljaš 6, Ervin Tot 3, Danijel Kovač 2, Duško Petrović 2, Edvard Rama 2, Inkrit Ludajić 1, Oskar Tot 1, Davor Žigić 1, Vanja Rackov 1, Srđan Bibin 1. Ukupno: 35.
Trener: Tibor Ruža.


TAMIŠ (FARKAŽDIN)

Nastupi: Dejan Bošković 22, Branislav Kalin 21, Steva Ješin 20, Slavoljub Matić 20, Slobodan Novković 20, Dragoljub Jovanović 20, Nebojša Tuba 20, Milan Toković 19, Dejan Milenković 17, Dragan Cvetković 17, Ivan Rašić 16, Stevan Stefanov 15, Slobodan Vidaković 15, Igor Božović 10, Vlada Golubović 9, Vladimir Bokinac 8, Slađan Ivanović 7, Srđan Bajkić 6, Nemanja Toković 5, Bojan Živkov 3. Ukupno: 20 igrača.
Golovi: Slobodan Novković 17, Dragoljub Jovanović 3, Nebojša Tuba 3, Igor Božović 2, Ivan Rašić 2, Dejan Bošković 2, Dragan Cvetković 2, Slobodan Vidaković 1, Stevan Stefanov 1, Vlada Golubović 1, Steva Ješin 1. Ukupno 35 golova.
Trener: Dargan Rakić.

ŽFK BANAT-BAGLJAŠ (ZRENJANIN)


Nastupi: Lazar Anović 21, Marko Pjevčević 19, Demo Demić 19, Aleksandar Mijatov 18, Marko Nikolin 18, Emrah Šabani 17, Nemanja Erić 16, Branko Zoranović 15, Mile Racić 15, Miodrag Georgijev 13, Bojan Surla 12, Veljko Popivoda 11, Ilija Grkinić 10, Marko Kuzman 10, Nemanja Lazić 9, Petar Zubnar 8, Neda Zec 8, Zoran Penjin 6, Bojan Žeravica 5, Tomislav Arsenac 5, Vladimir Saravolac 5, Bojan Matić 4, Ivan Grban 3, Nikola Marković 2, Slaviša Surla 2, Dragan Cvetić 1, Vladimir Milenković 1, , Denis Lakatoš 1, Ševćet Rama 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi:
Emrah Šabani 4, Marko Pjevčević 4, Nemanja Lazić 1, Bojan Matić 1, Nikola Marković 1, Petar Zubnar 1, Nemanja Erić 1, Zoran Penjin 1, Lazar Anović 1, Neda Zec 1. Ukupno: 16 golova.

Treneri: Srđan Kalnak (1. kolo), Goran Cvijetić (2.-11.), Ivica Radosavljević (12.-14.), Goran Cvijetić (15.-22).

ASK (ARADAC)


Nastupi:
Vladimir Đuriček 21, Miloš Mijić 20, Slobodan Studen 18, Jovan Birmanac 17, Nenad Životin 17, Miroslav Apostolović 16, Dalibor Maksimović 15, Nikola Korać 14, Vladimir Gal 13, Dejan Etveš 12, Dejan Striško 12, Mile Petrović 12, Ivan Vesin 121, Ivica Nenin 11, Vladimir Matejin 9, Dušan Prodanović 8, Ljubiša Rajčević 8, Milan Šćevko 8, Stefan Nebrigić 6, Nikola Korać 5, Mario Pavlenko 5, Vladimir Todorov 4, Aleksandar Đorđević 4, Mario Čeman 3, Janko Šćevko 2. Ukupno: 25 igrača.

Golovi: Miroslav Apostolović 9, Jovan Birmanac 5, Vladimir Đuriček 3, Slobodan Studen 3 Vladimir Gal 3, Milan Šćevko 2, Dalibor Maksimović 2, Ljubiša Rajčević 1, Nenad Životin 1, Ivica Nenin 1, Miloš Mijić 1. Ukupno: 31 gol.
Trener: Milorad Kurjakov.

ZLATICA

Nastupi: Nemanja Bašević 21, Bogdan Marčić 20, Branislav Lojpur 19, Strahinja Lojpur 19, Petar Stanaćev 17, Vladimir Đelić 16, Dalibor Miletić 16, Dejan Cvetić 15, Dario Liptak 13, Radovan Ninić 12, Vladimir Erić 10, Dalibor Olćan 10, Davor Stanković 10, Marko Barna 9, Nikola Rajkov 9, Slaviša Perić 8, Ilija Bogdanović 8, Aleksandar Danko 8, Nikola Kulić 8, Marko Pejić 6, Dejan Srdanov 6, Aleksandar Milosavljević 5, Nemanja Sladojević 5, Radovan Mitrović 3, Branko Atanacković 3, Stefan Drobnjak 3, Stevan Cvejin 2, Milorad Meljanac 1, Nenad Đorđević 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Davor Stanković 8, Branislav Lojpur 6, Petar Stanaćev 4, Dalibor Miletić 3, Nikola Rajkov 2, Radovan Ninić 1, Radovan Mitrović 1, Strahinja Lojpur 1, Nemanja Sladojević 1, Slaviša Pejić 1, Nemanja Bašević 1, Dejan Cvetić 1 (30 golova).
Treneri: Nebojša Miletić (1.-8. kolo), Milorad Jovanović (9.22.).


 RASPORED - REZULTATI




Takmičarski brojevi
1 OFK Klek
2 OFK Gradnulica (Zrenjanin)
3 Tamiš (Farkaždin)

4 ASK (Aradac)
5 Zlatica
6 OFK Stajićevo
7 MSK (Mihajlovo)
8 ŽFK Banat Bagljaš (Zrenjanin)
9 Potisje (Knićanin)
10 Radnički 1911 (Jaša Tomić)
11 Zadrugar (Lazarevo)
12 Jedinstvo 2014 (Ečka)




 

                                              

1. kolo (27. avgust, 17,00) 
               OFK Klek - Jedinstvo 2014 2:2, OFK Gradnulica - Zadrugar 3:2, Tamiš - Radnički 1911 2:0, ASK - Potisje 1:2, Zlatica - ŽFK Banat Bagljaš 0:1 , OFK Stajićevo - MSK 3:1.

2. kolo (3. septembar, 16,30)

Jedinstvo 2014 - MSK 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Stajićevo 0.2, Potisje - Zlatica 4:1, Radnički 1911 - ASK 6:1, Zadrugar - Tamiš 3:1, OFK Klek - OFK Gradnulica 3:0.

3. kolo (10. septembar, 16,30)
OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014 2:5, Tamiš - OFK Klek 2:2, ASK - Zadrugar 2:2, Zlatica - Radnički 1911 1:2, OFK Stajićevo - Potisje 0:1, MSK - ŽFK Banat Bagljaš 0:3 .

4. kolo (17. septembar, 16,00)
Jedinstvo 2014 - ŽFK Banat Bagljaš 1:0, Potisje - MSK 4:0, Radnički 1911 - OFK Stajićevo 1:0, Zadrugar - Zlatica 1:1, OFK Klek - ASK 3:0 službeno (prekid u 86. minutu pri rezultatu 1:1 zbog fizičkog napada igrača gostiju na sudiju), OFK Gradnulica - Tamiš 5:1.


5. kolo (24. septembar, 15,30)
Tamiš - Jedinstvo 2014 3:0, ASK - OFK Gradnulica 0:2, Zlatica - OFK Klek 2:2, OFK Stajićevo - Zadrugar 1:1, MSK - Radnički 1911 1:5, ŽFK Banat Bagljaš - Potisje 2:0.

6. kolo (1. oktobar, 15,30)
Jedinstvo 2014 - Potisje 1:0, Radnički 1911 - ŽFK Banat Bagljaš 4:0 , Zadrugar - MSK 2:0, OFK Klek - OFK Stajićevo 0:0, OFK Gradnulica - Zlatica 1:0, Tamiš - ASK 1:2.

7. kolo (8. oktobar, 15,00)
ASK - Jedinstvo 2014 1:3, Zlatica - Tamiš 1:4 , OFK Stajićevo - OFK Gradnulica 1:1, MSK - OFK Klek 0:1 ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar 0:1, Potisje - Radnički 1911 0:1.

8. kolo (15. oktobar, 15,00)
Jedinstvo 2014 - Radnički 1911 0:6, Zadrugar - Potisje 1:4, OFK Klek - ŽFK Banat Bagljaš 1:0 , OFK Gradnulica - MSK 3:0 par forfe (prekid u 36. minutu pri rezultatu 1:0), Tamiš - OFK Stajićevo 1:1, ASK - Zlatica 2:2.

9. kolo (22. oktobar, 14,30)
Zlatica - Jedinstvo 2014 3:4, OFK Stajićevo - ASK 5:3, MSK - Tamiš 1:4 , ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica 1:0, Potisje - OFK Klek 1:0, Radnički 1911 - Zadrugar 7:0.

10. kolo (29. oktobar, 13,30)
Jedinstvo 2014 - Zadrugar 2:0, OFK Klek - Radnički 1911 3:0 par fpore (gosti nisu došli), OFK Gradnulica - Potisje 2:3, Tamiš - ŽFK Banat Bagljaš 0:0 , ASK - MSK 2:0, Zlatica - OFK Stajićevo 1:3.

11. kolo (5. novembar, 13,00)
OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 3:0, MSK - Zlatica 2:2, ŽFK Banat Bagljaš - ASK 1:1, Potisje - Tamiš 4:3, Radnički 1911 - OFK Gradnulica 4:1, Zadrugar - OFK Klek 3:1.


12. kolo (18. mart, 15,00)
Jedinstvo 2014 - OFK Klek 1:2, Zadrugar - OFK Gradnulica 3:0, Radnički 1911 - Tamiš 5:0 , Potisje - ASK 3:0 ŽFK Banat Bagljaš - Zlatica 3:2, MSK - OFK Stajićevo 1:2.

13. kolo (1. april, 15,30)
MSK - Jedinstvo 2014 1:1, OFK Stajićevo - ŽFK Banat Bagljaš 5:1 , Zlatica - Potisje 0:5, ASK - Radnički 1911 0:3, Tamiš - Zadrugar 2:2, OFK Gradnulica - OFK Klek 3:2.

14. kolo (8. april, 16,00)
Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica 8:1, OFK Klek - Tamiš 2:1, Zadrugar - ASK 2:2, Radnički 1911 - Zlatica 4:0, Potisje - OFK Stajićevo 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - MSK 0:3.

15. kolo (15. april, 16,00)
ŽFK Banat Bagljaš - Jedinstvo 2014 0:1, MSK - Potisje 4:2, OFK Stajićevo - Radnički 1911 0:0, Zlatica - Zadrugar 0:1, ASK - OFK Klek 1:4, Tamiš - OFK Gradnulica 3:3.

16. kolo (22. april, 16,00)
Jedinstvo 2014 - Tamiš 3:2, OFK Gradnulica - ASK 5:2, OFK Klek - Zlatica 2:0, Zadrugar - OFK Stajićevo 2:1, Radnički 1911 - MSK 3:0, Potisje - ŽFK Banat Bagljaš 1:0 .

17. kolo (29. april, 16,30)
Potisje - Jedinstvo 2014 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - Radnički 1911 1:4, MSK - Zadrugar 6:1, OFK Stajićevo - OFK Klek 2:5, Zlatica - OFK Gradnulica 2:3, ASK - Tamiš 4:0 .

18. kolo (6. maj, 16,30)
Jedinstvo 2014 - ASK 5:0, Tamiš - Zlatica 2:0, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 5:2, OFK Klek - MSK 2:0, Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš 3:0, Radnički 1911 - Potisje 3:0.

19. kolo (13. maj, 17,00)
Radnički 1911 - Jedinstvo 2014 2:1, Potisje - Zadrugar 3:0, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek 0:1, MSK - OFK Gradnulica 4:1, OFK Stajićevo - Tamiš 3:2 , Zlatica - ASK 4:2.

20. kolo (20. maj, 17,00)
Jedinstvo 2014 - Zlatica 8:5, ASK - OFK Stajićevo 1:0, Tamiš - MSK 0:1, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 2:1 , OFK Klek - Potisje 1:1, Zadrugar - Radnički 1911 0:2.

21. kolo (27. maj, 17,00)
Zadrugar - Jedinstvo 2014 4:4, Radnički 1911 - OFK Klek 1:0, Potisje - OFK Gradnulica 8:5, ŽFK Banat Bagljaš - Tamiš 1:1, MSK - ASK 5:3, OFK Stajićevo - Zlatica 3:2.

22. (poslednje) kolo (3. jun, 17,30)
Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo 1:1, Zlatica - MSK 1:4, ASK - ŽFK Banat Bagljaš 1:0, Tamiš - Potisje 0:0, OFK Gradnulica - Radnički 1911 0.3 pff (domaćin nije imao prijavu skupa Policijskoj upravi), OFK Klek - Zadrugar 2:4.










A LIGA
2016/17






 

TABELA




1 Omladinac Botoš 24 17 5 2 62:23 56
2 Rusanda Melenci 24 16 6 2 65:17 54
3. OFK Stajićevo Stajićevo 24 15 3 6 64:28 48
4. Potisje Knićanin 24 12 7 5 65:39 43
5 Radnički 1911 Jaša Tomić 24 11 5 8 34:25 38
6 OFK Gradnulica Zrenjanin 24 8 8 8 35:39 32
7 Zadrugar Lazarevo 24 9 4 11 37:50 31
8 MSK Mihajlovo 24 8 4 12 38:52 28
9 Jedinstvo 2014 Ečka 24 7 5 12 35:47 26
10 Zlatica Zlatica 24 6 6 12 35:46 24
11 ASK Aradac 24 6 5 13 35:50 23
12 OFK Klek Klek 24 5 3 16 38:86 18
13 Banat Bagljaš Zrenjanin 24 3 5 16 27:68 14
14 ZŠF Petlić Zrenjanin istupio          




ZŠF Petlić istupio je iz takmičanja 10. marta i prema Pravilniku FSS, brisani su svi njegovi rezultati iz tekućeg prvenstva.
ZŠF Petlić je u 13 kola imao pobedu, remi, 11 poraza i gol-razliku 10:55, a jedan bod mu je bio oduzet zbog izostanka sa utakmice u Botošu.

Prvak Omladinac direktno se uvrstio u A ligu,
Drugoplasirana Rusanda igrala je baraž sa predstavnikom MFL Žitište - Kikinda, Terekvešom. Pobedila je u Melencima 10. juna sa 5:0 i u
Hetinu 14. juna rezultatom 1:0, pa se tako plasirala u Područnu ligu.
Omladincu i Rusandi pripali su pehari FSG Zrenjanin.

BILANSI

Pehari

Prvak - Omladinac
Drugoplasirana - Rusanda
Fer plej - OFK Klek
Prvi strelac - Željko Kodić (Potisje)


Domaćin- gost

Na 156 utakmica domaćin je pobedio 84 puta, odigrana su 33 remija, gosti su bili uspešniji u 39 susreta, gol-razilka 357:213.
Ukupno je postignuto 570 golova. Prosečno 3,66 po utakmici.

Fer plej

OFK Klek 36, ASK 40, Potisje 45, MSK 53, Zadrugar 55, Zlatica 55, Radnički 1911 58, Omladinac 64, Rusanda 75ŽFK Banat Bagljaš 81, Jedinstvo 2014 88, OFK Gradnulica 89, OFK Stajićevo 108 kaznenih poena.

Kartoni, kazne

Pokazano je 576 žutih kartona, 60 crvenih sa 102 utakmice pauze i 21 mesec vremenske kazne.
Odstranjenim trenerima i službenim predstavnicima na utakmicama izrečeno je 13 opomena i tri novčane kazne sa po 2.000,00 dinara.
Nije odigrana utakmica trećeg kola Omladinac - ZŠF Petlić zbog nedolaska gostiju. ZŠF Petlić kažnjen oduzimanjem jednog boda.
Prekinute su utakmice u petom kolu OFK Stajićevo - ZŠF Petlić (50. minut, 7:0) , u devetom kolu Zadrugar - ZŠF Petlić (73. minut, 7:1) i u 24. Omladinac - Jedinstvo 2014 (38. minut, 2:1, službeno 3:0) jer su gosti ostajali sa sedam igrača.
ZŠF Petlić istupio je iz takmičenja 10. marta i i Prema pravilniku FS Srbije, brisani su rezultati njegovih utakmica iz jesenje sezone.

Lista strelaca

23 gola: Željko Kodić (Potisje)
13 golova: Vladimir Popov (Rusanda)
12 golova: Predrag Vučetić (3 ASK, 9 Omladinac), Aleksandar Stanković (Potisje), Tomislav Grbušić (Zadrugar), Nenad Savić (Jedinstvo 2014), Ervin Tot (MSK).
11 golova: Miloš Gaborov (Omladinac), Bojan Palanački (OFK Stajićevo), Inkrit Ludajić (MSK)
10 golova: Aleksandar Stanić (OFK Stajićevo), Radoje Malešev (OFK Gradnulica), Ivica Radojev (Rusanda), Dušan Furtula (2 Zadrugar, 8 OFK Stajićevo)
9 golova: Marko Srdić, Bojan Milanović (Omladinac), Milan Mihajlov (Potisje), Saša Stanković (Rusanda), Darko Pandurov (Jedinstvo 2014), Miroslav Apostolović (ASK)
8 golova: Oskar Guljaš (MSK), Slobodan Bokić (OFK Klek)
7 golova: Dalibor Pašić (OFK Stajićevo), Dalibor Stojković (Potisje), Jovan Birmanac (ASK)...

Igrači

Klubovi su u nastupima imali ukupno 382 igrača, ali od toga 14 su igrali za po dve ekipe. Dakle, učestvovao je 368 igrača.
Po 24 nastupa imalo je 14 igrača, po 23 nastupa 18 igrača.

Komesari

Komesar takmičernja Predrag Đenić, zamenik Amir Teljigović, komesar suđenja Gojko Mizdrak, zamenik Momčilo Radman.


EKIPNO - NASTUPI, GOLOVI, TRENERI




OMLADINAC (BOTOŠ)


Nastupi: Lazar Nataroš 24, Branislav Jankulov 23, Nikola Sujić 23, Vanja Arsić 23, Srđan Radičević 22, Marko Srdić 22, Bogdan Marčić 21, Miloš Gaborov 21, Nikola Golijanin 17, Aleksandar Stoiljković 16, Zoran Popović 15, Milan Jovanov 14, Nikola Milićev 13, Predrag Vučetić 12, Bojan Milanović 11, Aleksandar Krnetić 9, Miroslav Mrđa 7, Radovan Kurunci 5, Dalibor Olćan 3, Slobodan Novković 3, Ivan Sremac 3, Stefan Grujin 2, Đorđe Kutlača 1, Isidor Halas 1. Ukupno: 24 igrača.
Golovi: Miloš Gaborov 11, Marko Srdić 9, Bojan Milanović 9, Srđan Radičević 6, Predag Vučetić 6, Zoran Popović 5, Nikola Golijanin 4, Nikola Sujić 4, Bogdan Marčić 2, Vanja Arsić 1, Nikola Milićev 1,Aleksandar Stoiljković 1, Milan Jovanov 1, Miroslav Mrđa 1. Ukupno: 61 plus jedan službeno.
Trener: Zoran Srdić

RUSANDA (MELENCI)

Nastupi: Milovan Kuručev 24, Radovan Šargin 24, Saša Stanković 23, Ivica Radojev 22, Stevan Marinac 20, Vladimir Popov 19, Lazar Popov 19, Zoran Mišković 18, Srđan Stanković 17, David Davidov 17, Vanja Nadlački 13, Aleksandar Odžin 13, Dejan Stevanov 12, Slobodan Adamov 11, Srđan Zakić 11, Dalibor Teodorović 11 ,Milan Janković 9, Miloš Kemera 9, Dragomir Milanović 9, Goran Bogdanović 5, Lazar Eremić 5, Stefan Đurić 4, Marko Kuručev 2, Bojan Radišić 1, Dejan Kuručev 1, Bojan Rakić 1. Ukupno 26 igrača.
Golovi: Vladimir Popov 13, Ivica Radojev 10, Saša Stanković 9, Aleksandar Odžin 6, Dejan Stevanov 5, Slobodan Adamov 4, Lazar Popov 4, Radovan Šargin 3, Goran Bogdanović 3, Vanja Nadlački 2, Dragomir Milanović 2, Marko Kuručev 1, Srđan Stanković 1, Dalibor Teodorović 1, Miloš Kemera 1. Ukupno: 65.
Trener: Milovan Stankov

OFK STAJIĆEVO

Nastupi: Jovan Torđan 24, David Stojković 24, Mladen Vukajlović 24, Filip Subu 23, Bojan Palanački 22, Aleksandar Stanić 21, Miloš Viskup 21, Milan Veličković 21, Dalibor Pašić 20, Ranko Joksimović 18, Dragan Adamović 17, Stefan Stefanov 15, Marko Kuručev 12, Ljubiša Pudar 10, Nemanja Stefanov 9, Dušan Furtula 8, Bojan Rakić 7, Dejan Srdanov 6, Nedim Asani 5, Srđan Jovin 4, Miroslav Markov 3, Srđan Milinković 2, Slobodan Adamov 2, Srđan Tanović 2, Dejan Krstić 1, Bojan Srdanov 1, Nikola Kira 1, Nenad Filipovac 1. Ukupno 28 igrača.
Golovi: Bojan Palanački 11, Aleksandar Stanić 10, Dušan Furtula 8, Dalibor Pašić 7, Milan Veličković 4, Nemanja Stefanov 4, Ranko Joksimović 3, Filip Subu 3, Miloš Viskup 3, Stefan Stefanov 2, Mladen Vukajlović 2, Bojan Rakić 2, Marko Kuručev 2, Ljubiša Pudar 2, David Stojković 1. Ukupno: 64.
Treneri: Goran Eleta (jesen), Nenad Bikić (proleće)

POTISJE (KNIĆANIN)

Nastupi: Dalibor Stojković 24, Željko Kodić 24, Aleksandar Stanković 23, Mladen Mitić 23, Nikola Antić 23, Nebojša Kostić 22, Mitar Antić 21, Marko Sokolović 19, Marko Anđelković 18, Bojan Stojanović 18, Danijel Jocić 16, Bojan Novković 16, Milan Mihajlov 15, Dejan Mihajlović 14, Dejan Marinković 8, Ognjen Balać 7, Dušan Icić 5, Dejan Dimitrijević 3, Dejan Stojković 2, Milan Icić 2, Negosav Zdravković 2, Zoran Mladenović 1, Dalibor Ilić 1, Saša Milenović 1, Dragan Đorđević 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Željko Kodić 23, Aleksandar Stanković 12, Milan Mihajlov 9, Dalibor Stojković 7, Dušan Icić 3, Mladen Mitić 2, Nikola Antić 2, Danijel Jocić 2, Dejan Marinković 2, Zoran Mladenović 1, Mitar Antić 1, Bojan Stojanović 1. Ukupno: 65.
Trener: Srboljub Stojković

RADNIČKI 1911 (JAŠA TOMIĆ)

Nastupi: Damjan Vidić 22, Gabrijel Kondan 22, Dalibor Savkov 21, Dušan Stojisavljević 20, Ivan Pavlović 20, Aleksandar Stojanovski 19, Jovan Slavković 18, Špiro Kravarušić 17,Dalibor Ilić 15, Karlo Ferenčak 12, Vlada Golubović 12, Miloš Raič 11, Nenad Radulović 11, Slobodan Studen 11, Branko Zorić 11, Dragan Stajin 10, Feri Fazekaš 9, Marko Bajus 7, Marko Sikimić 6, Vladan Mihajlović 4, Danilo Rikalo 4, Vladimir Žižk 3, Dragan Horvat 3, Nikola Radivoj 3, Predrag Mitić 2, Dragan Pijetlović 2, Darko Pijetlović 2,Vladislav Živanov 2, Branko Samardžić 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Špiro Kravarušić 5, Damjan Vidić 4, Karlo Ferenčak 4, Marko Sikimić 2, Dragan Stajin 2, Miloš Raič 2, Aleksandar Stojanovski 2, Slobodan Studen 2, Vlada Golubović 2, Vladan Mihajlović 1, Ivan Pavlović 1, Marko Bajus 1, Branko Zorić 1, Dušan Stojisavljević 1, Gabrijel Kondan 1, Nenad Radulović 1, Jovan Slavković 1, Dalibor Ilić 1. Ukupno: 34.
Trener: Milivoj Zarin

OFK GRADNULICA (ZRENJANIN)

Nastupi: Adrian Sekošan 23, Nebojša Turinski 23, Peđa Markov 22, Radoje Malešev 22, Milovan Medić 21, Aleksandar Tadić 19, Marko Todorović 18, Zoran Penjin 18, Nikola Bošković 17, Nikola Bilbija 17, Marinko Kušić 16, Dragan Stojanović 13, Darko Nikolić 12,Gavrilo Anović 10, Neda Zec 9, Strahinja Milošević 9, Nemanja Jurošević 8, Marko Dubak 8, Branko Ćirković 7, Vladimir Drndarević 6, Mihajlo Gavrilović 5, Vladimir Knežević 4, Dragan Čolić 4, Vuk Mrđenović 4, Srđan Jović 2, Marko Kuzman 2, Filip Tapai 1, Darko Gecin 1. Ukupno: 28 igrača.
Golovi: Radoje Malašev 10, Milovan Medić 6, Aleksandar Tadić 5, Nebojša Turinski 3, Strahinja Milošević 3, Marko Dubak 2, Nikola Bilbija 1, Vladimir Drndarević 1, Nikola Bošković 1, Dragan Čolić 1, Mihajlo Gavrilović 1, Peđa Markov 1. Ukupno: 35.
Trener: Marko Milošević

ZADRUGAR (LAZAREVO)


Nastupi: Milutin Milojević 23, Darko Popović 23, Tomislav Grbušić 21, Veljko Lučić 21, Vladan Stanišić 18, Nikola Stanišić 18, Danijel Jakšić 18, Petar Erski 17,Vladimir Grbušić 16, Miroslav Simanić 15, Vladimir Mišić 14, Slobodan Pjevčević 13, Aleksandar Stikić 12, Miloš Erić 11, Goran Milić 10, Dušan Furtula 9, Ivan Stević 9, Branislav Tasić 8, Slađan Jeremić 6, Dragan Korać 5, Milovan Pejović 4, Filip Tomić 4, Goran Prodanović 3, Mladen Stanišić 2, Dejan Drobnjak 2, Milan Grujić 2, Goran Stanić 2, Vladimir Erić 1, Miloš Stojkov 1. Ukupno: 29 igrača.
Golovi: Tomislav Grbušić 12, Vladimir Mišić 4, Danijel Jakšić 3, Miroslav Simanić 3, Vladimir Grbušić 2, Dušan Furtula 2, Darko Popović 2, Slađan Jeremić 2, Aleksandar Stikić 2, Vladan Stanišić 2, Nikola Stanišić 1, Goran Milić 1, Slobodan Pjevčević 1. Ukupno: 37.
Trener: Jovo Žuža

MSK (MIHAJLOVO)

Nastupi: Robert Guljaš 24, Radoslav Kordić 23, Adrian Makan 23, Daniel Šeljmeši 22, Zoltan Pavlović 22, Duško Mikalački 22, Oskar Guljaš 22, Atila Tapai 21, Inkrit Ludajić 21, Ervin Tot 21, Duško Petrović 20, Robert Kovač 15, Armin Lacko 14, Henrik Đeri 11, Nenad Panić 7, Danijel Husta 7, Tot Ferenc 6, Deneš Čikoš 4, Rihard Rice 2, Adel Tel 2, Igor Šućin 1, Atila Madaras 1, Davor Žigić 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi: Ervin Tot 12, Inkrit Ludajić 11, Oskar Guljaš 8, Henrik Đeri 2, Atila Tapai 1, Duško Mikalački 1, Nenad Panić 1, Duško Petrović 1, Robert Guljaš 1. Ukupno: 38.
Trener: Tibor Ruža

JEDINSTVO 2014 (EČKA)

Nastupi: Nenad Savić 24, Milan Filipić 23, Dušan Rajkov 23, Nemanja Vlačić 22, Draško Trošić 22, Slavko Marković 20, Miroslav Bogdanović 20, Darko Pandurov 16, Goran Dragičević 15, Jovica Cvejin 15, Milan Ćerketa 15, Slađan Ostojić 13, Predrag Galić 12, Bojan Ikonar 11, Marko Sekulić 9, Dalibor Nožinić 9, Ivan Đurkin 5, Dejan Jandrić 5, Igor Tomin 4, Goran Grkinić 3, Predrag Stanisavljev 2, Nemanja Pajević 2, Predrag Vukajlović 1. Ukupno: 23 igrača.
Golovi: Nenad Savić 12, Darko Pandurov 9, Dušan Rajkov 5, Milan Ćerketa 4, Slavko Marković 2, Predrag Galić 1, Draško Trošić 1, Miroslav Bogdanović 1. Ukupno: 35.
Trener: Branislav Mekić

ZLATICA

Nastupi: Dalibor Miletić 23, Dejan Cvetić 22, Vladica Mladenović 21, Stefan Drobnjak 21, Stefan Stojkov 21, Dario Liptak 20, Nemanja Bašević 18, Branislav Lojpur 18, Vladimir Tasić 18, Marko Pejić 16, Slaviša Perić 15, Stevan Cvejin 13, Strahinja Lojpur 12, Petar Stanaćev 11, Aleksandar Milosavljević 9, Vladimir Erić 9, Ilija Bogdanović 8, Radovan Mitrović 8, Marko Barna 5, Vanja Lojpur 4, Milorad Meljanac 4, Nebojša Tatomirov 3, Dejan Tomić 2, Nemanja Sladojević 2, Mateo Drndarski 1. Ukupno: 25 igrača.
Golovi: Stefan Drobnjak 5, Dejan Cvetić 5, Petar Stanaćev 5, Dalibor Miletić 4, Vladica Milanović 4, Slaviša Perić 4, Ilija Bogdanović 2, Milorad Meljanac 2, Branislav Lojpur 1, Stevan Cvejin 1, Vladimir Tasić 1, Dario Liptak 1. Ukupno 35.
Trener: Nebojša Miletić

ASK (ARADAC)

Nastupi: Dejan Etveš 24, Jovan Birmanac 24, Vladimir Đuriček 24, Miloš Mijić 24, Nenad Životin 22, Nikola Korać 21, Dušan Prodanović 20, Ivan Vesin 18, Miroslav Apostolović 17, Mile Petrović 16, Dalibor Maksimović 16, Ljubiša Rajčević 13, Kristijan Novaković 12, Predrag Vučetić 11, Vladimir Gal 9, Vladimir Matejin 9, Ivica Nenin 8, Milan Šćevko 7, Dejan Striško 3, Mario Pavlenko 3, Bojan Vujačić 2, Vladimir Drndarević 2, Aleksandar Đorđević 2, Janko Hucki 2, Mario Čeman 1, Janko Šćasni 1, Darko Stančić 1. Ukupno: 26 igrača.
Golovi: Miroslav Apostolović 9, Jovan Birmanac 7, Miloš Mijić 5, Predrag Vučetić 3, Nenad Životin 2, Ivan Vesin 2, Mile Petrović 2, Vladimir Gal 1, Dalibor Maksimović 1, Vldimir Matejin 1, Nikola Korać 1, Dejan Etveš 1. Ukupno: 35.
Trener: Milorad Kurjakov

OFK KLEK

Nastupi: Vid Kosnić 22, Goran Kovačević 21, Marko Bogdanov 19, Obrad Pavlović 17, Nenad Petković 16, Marko Stojanovski 15, Darko Pavlović 15, Jovan Trkjla 14, Slobodan Milenković 12, Nikola Lazić 11, Ivan Stević 11, Dejan Stajić 11, Slobodan Bokić 10, Zoran Ostojić 10, Dejan Božović 9, Dejan Milovac 9, Janko Ćurić 9, Dragomir Milanović 8, Nenad Čubra 8, Dejan Žirović 7, Stefan Bubanj 6, Jugoslav Đorđević 6, Luka Damjanović 6, Đorđe Petrović 6, Žarko Čuč 5, Vladimir Perović 5, Dragan Čolić 5, Nebojša Ninković 2, Miloš Pavlović 2, Nikola Bokić 1, Jovan Anušić 1. Ukupno: 31 igrač.
Golovi: Slobodan Bokić 8, Goran Kovačević 4, Slobodan Milenković 3, Marko Stojanovski 3, Dejan Žirović 3, Dejan Milovac 2, Dragomir Milanović 2, Dejan Božović 2, Dragan Čolić 2, Vid Kosnić 2, Ivan Stević 2, Marko Bogdanov 1, Darko Pavlović 1, Stefan Bubanj 1, Janko Ćurić 1, Jovan Trklja 1. Ukupno 38 golova.
Trener: Predrag Luburić

ŽFK BANAT BAGLJAŠ (ZRENJANIN)

Nastupi: Aleksandar Mijatov 23, Slaviša Surla 20, Lazar Anović 19, Ilija Grkinić 19, Bojan Matić 17, Nikola Marković 16, Dragan Cvetić 16, Veljko Popivoda 15, Bojan Surla 13, Marko Pjevčević 12, Miodrag Georgijev 11, Demo Demić 11, Goran Mikić 11, Bojan Žeravica 10, Mile Racić 10, Nemanja Erić 10, Branko Zoranović 10, Darko Radičević 8, Tomislav Arsenac 8, Denis Lakatoš 8, Goran Čičković 7, Davor Antanasijević 6, Igor Anović 6, Mile Kosanović 5, Zoran Todić 5, Sava Filep 4, Vukašin Vujin 3, Emrah Šabani 2, Ševćet Rama 2, Aleksandar Cvijetić 2, Dušan Racić 2, Marjan Rodean 1, Duško Petrović 1, Srđan Bibin 1, Jasmin Redžić 1, Marko Sekulić 1, Nemanja Lazić 1, Bojan Korodi 1, Aleksandar Baračkov 1. Ukupno: 39 igrača.
Golovi: Goran Mikić 6, Marko Pjevčević 4, Ilija Grkinić 3, Bojan Matić 2, Nikola Marković 2, Nemanja Erić 2, Miodrag Georgijev 2, Emrah Šabani 1, Davor Antanasijević 1, Goran Čičković 1, Zoran Todić 1, Lazar Anović 1, Marko Slijepčević 1. Ukupno: 27.
Trener: Trener: Goran Cvijetić.

ZŠF PETLIĆ (ZRENJANIN)

Nastupi: Mileta Gajilović, Goran Milovac, Dušan Titin, Srđan Poznić, Gavrilo Anović, Edvard Rama, Nedeljko Ivanić, Marko Pavković, Bojan Vujičić, Nenad Kukin, Miodrag Georgijev, Goran Bogdanović, Šandor Buka, Lazar Aleksić, Marjan Rodean, Tomislav Arsenov, Saša Mataić, Miloš Viskup, Dragan Čizmaš, Igor Oprijan, Dragan Milojević, Vladimir Vorgić, Dušan Ludoški, Viktor Sič, Nenad Raškov, Vojislav Vidrić. Ukupno: 26 igrača
Trener: Željko Stanić.

 

 

 RASPORED I REZULTATI




Takmičarski brojevi
1. Zlatica
2. Omladinac (Botoš)
3. OFK Stajićevo (Stajićevo)

4. OFK Gradnulica (Zrenjanin)
5. Zadrugar (Lazarevo)
6. Radnički 1911 (Jaša Tomić)
7. ŽFK Banat-Bagljaš (Zrenjanin)
8. Potisje (Knićanin)
9. Rusanda (Melenci)
10. Jedinstvo 2014 (Ečka)
11. MSK (Mihajlovo)
12. ASK (Aradac)
13. OFK Klek (Klek)
14. ZŠF Petlić (Zrenjanin)



 

                                              

1. kolo (21. avgust, 17,00) 
               Zlatica - ZŠF Petlić 2:3 (brisano), Omladinac (B) - OFK Klek 5:1, OFK Stajićevo - ASK 5:1, OFK Gradnulica - MSK 3:1, Zadrugar - Jedinstvo 2014 3:1, Radnički 1911 - Rusanda 1:0, ŽFK Banat Bagljaš - Potisje 0:4.

2. kolo (28. avgust, 17,00)

               ZŠF Petlić - Potisje 2:2 (brisano), Rusanda - ŽFK Banat Bagljaš 5:1, Jedinstvo 2014 - Radnički 1911 1:0, MSK - Zadrugar 2:2, ASK - OFK Gradnulica 2:2, OFK Klek - OFK Stajićevo 2:6, Zlatica - Omladinac (B) 2:1.

3. kolo (4. septembar, 16,30)
               Omladinac (B) - ZŠF Petlić 3:0 pff, gosti nisu došli (brisano), OFK Stajićevo - Zlatica 4:1, OFK Gradnulica - OFK Klek 4:0, Zadrugar - ASK 3:0, Radnički 1911 - MSK 3:2, ŽFK Banat Bagljaš - Jedinstvo 2014 1:1, Potisje - Rusanda 0:4.

4. kolo (11. septembar, 16,30)
               ZŠF Petlić - Rusanda 0:5 (brisano), Jedinstvo 2014 - Potisje 2:2, MSK - ŽFK Banat Bagljaš 4:0, ASK - Radnički 1911 1:0, OFK Klek - Zadrugar 1:2, Zlatica - OFK Gradnulica 1:0, Omladinac (B) - OFK Stajićevo 2:1.
 

5. kolo (18. septembar, 16,00)
               OFK Stajićevo - ZŠF Petlić 7:0, prekid u 50. minutu, gosti ostali sa sedam igrača (brisano), OFK Gradnulica - Omladinac (B) 1:1, Zadrugar - Zlatica 3:2, Radnički 1911 - OFK Klek 6:0, ŽFK Banat Bagljaš - ASK 0:1, Potisje - MSK 1:0, Rusanda - Jedinstvo 2014 3:0.

6. kolo (25. septembar, 15,30)
               ZŠF Petlić - Jedinstvo 2014 0:5 (brisano), MSK - Rusanda 1:1, ASK - Potisje 2:0, OFK Klek - ŽFK Banat Bagljaš 4:3 , Zlatica - Radnički 1911 0:0, Omladinac (B) - Zadrugar 4:1, OFK Stajićevo - OFK Gradnulica 3:1.

7. kolo (2. oktobar, 15,30)
              OFK Gradnulica - ZŠF Petlić 2:0 (brisano), Zadrugar - OFK Stajićevo 0:4, Radnički 1911 - Omladinac (B) 0:0, ŽFK Banat Bagljaš - Zlatica 1:1, Potisje - OFK Klek 9:1, Rusanda - ASK 2:1, Jedinstvo 2014 - MSK 1:4.
. 

8. kolo (9. oktobar, 15,00) 
               ZŠF Petlić - MSK 1:4 (brisano), ASK - Jedinstvo 2014 3:3, OFK Klek - Rusanda 1:2, Zlatica - Potisje 1:1, Omladinac (B) - ŽFK Banat Bagljaš 9:0 , OFK Stajićevo - Radnički 1911 1:1, OFK Gradnulica - Zadrugar 2:0.

9. kolo (16. oktobar, 15,00)
               Zadrugar - ZŠF Petlić 7:1, prekid u 73. minutu, gosti ostali sa sedam igrača (brisano), Radnički 1911 - OFK Gradnulica 2:1, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Stajićevo 0:3, Potisje - Omladinac (B) 0:0, Rusanda - Zlatica 7:1, Jedinstvo 2014 - OFK Klek 5:1, MSK - ASK 2:1.

10. kolo (23. oktobar, 14,30)
               ZŠF Petlić - ASK 1:2 (brisano), OFK Klek - MSK 1:2, Zlatica - Jedinstvo 2014 0:3, Omladinac (B) - Rusanda 3:2, OFK Stajićevo - Potisje 1:2, OFK Gradnulica - ŽFK Banat Bagljaš 1:1 , Zadrugar - Radnički 1911 2:2.
 

11. kolo (30. oktobar, 13,30)
               Radnički 1911 - ZŠF Petlić 9:0 (brisano), ŽFK Banat Bagljaš - Zadrugar 2:1, Potisje - OFK Gradnulica 5:2, Rusanda - OFK Stajićevo 3:0, Jedinstvo 2014 - Omladinac (B) 0:1, MSK - Zlatica 0:0, ASK - OFK Klek 3:4.

12. kolo (6. novembar, 13,00)
               ZŠF Petlić - OFK Klek 1:3 (brisano), Zlatica - ASK 1.1, Omladinac (B) - MSK 3.2, OFK Stajićevo - Jedinstvo 2014 0:2, OFK Gradnulica - Rusanda 0:0, Zadrugar - Potisje 4:5, Radnički 1911 - ŽFK Banat Bagljaš 5:1 .
 

13. kolo (13. novembar 13,00)
               ŽFK Banat Bagljaš - ZŠF Petlić 4:1 (brisano), Potisje - Radnički 1911 1:0, Rusanda - Zadrugar 3:0, Jedinstvo 2014 - OFK Gradnulica 0:2, MSK - OFK Stajićevo 2:4, ASK - Omladinac (B) 0:1, OFK Klek - Zlatica 4:3.


14. kolo (12. mart, 14,30)

OFK Klek - Omladinac (B) 1:4, ASK - OFK Stajićevo 0:2, MSK - OFK Gradnulica 0:2, Jedinstvo 2014 - Zadrugar 1:2, Rusanda - Radnički 1911 2:0, Potisje - ŽFK Banat Bagljaš 1:0. Slobodna Zlatica.

15. kolo (19. mart, 15,00)

ŽFK Banat Bagljaš - Rusanda 0:4, Radnički 1911 - Jedinstvo 2014 2:1, Zadrugar - MSK 1:0, OFK Gradnulica - ASK 3:3, OFK Stajićevo - OFK Klek 3:1, Omladinac (B) - Zlatica 3:1. Slobodno Potisje.

16. kolo (26. mart, 15,30)

Zlatica - OFK Stajićevo 1:2, OFK Klek - OFK Gradnulica 1:1, ASK - Zadrugar 2:0, MSK - Radnički 1911 2:0,Jjedinstvo 2014 - ŽFK Banat Bagljaš 2:2, Rusanda - Potisje 1:1. Slobodan Omladinac (B)

17. kolo (2. april, 15,30)

Potisje - Jedinstvo 2014 7:1, ŽFK Banat Bagljaš - MSK 2:3, Radnički 1911 - ASK 1:0, Zadrugar - OFK Klek 1:1, OFK Gradnulica - Zlatica 1:0, OFK Stajićevo - Omladinac (B) 1:1. Slobodna Rusanda

18. kolo (9. april, 16,00)

Omladinac (B) - OFK Gradnulica 4:0, Zlatica - Zadrugar 0:1, OFK Klek - Radnički 1911 0:2, ASK - ŽFK Banat Bagljaš 4:3, MSK - Potisje 1:1, Jedinstvo 2014 - Rusanda 0:2. Slobodno OFK Stajićevo.

19. kolo (16. april, 16,00)

Rusanda - MSK 6:0, Potisje - ASK 4:2, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Klek 3:0, Radnički 1911 - Zlatica 3:0, Zadrugar - Omladinac (B) 2:3, OFK Gradnulica - OFK Stajićevo 0:4. Slobodno Jedinstvo 2014.

20. kolo (23. april, 16,00)

OFK Stajićevo - Zadrugar 2:0, Omladinac (B) - Radnički 1911 0:1, Zlatica - ŽFK Banat Bagljaš 3:0 , OFK Klek - Potisje 3:2, ASK - Rusanda 1:1, MSK - Jedinstvo 2014 2:0. Slobodna OFK Gradnulica.

21. kolo (30. april, 16,30)

Jedinstvo 2014 - ASK 3:0, Rusanda - OFK Klek 6:1, Potisje - Zlatica 0:0, ŽFK Banat Bagljaš - Omladinac (B) 2:3, Radnički 1911 - OFK Stajićevo 0:0, Zadrugar - OFK Gradnulica 3:2. Slobodan MSK.

22. kolo (7. maj, 16,30)

OFK Gradnulica - Radnički 1911 2:0, OFK Stajićevo - ŽFK Banat Bagljaš 5:1, Omladinac (B) - Potisje 5:3, Zlatica - Rusanda 2:3, OFK Klek - Jedinstvo 2014 3:3, ASK - MSK 3:1. Slobodan Zadrugar.

23. kolo (14. maj, 16,30)

MSK - OFK Klek 2:0, Jedinstvo 2014 - Zlatica 3:2, Rusanda - Omladinac (B) 0:0, Potisje - OFK Stajićevo 3:4, ŽFK Banat Bagljaš - OFK Gradnulica 0:0, Radnički 1911 - Zadrugar 2:1. Slobodan ASK.

24. kolo (21. maj, 16,30)

Zadrugar - ŽFK Banat Bagljaš 3:0 , OFK Gradnulica - Potisje 3:3, OFK Stajićevo - Rusanda 1:2, Omladinac (B) - Jedinstvo 2014 3:0 pff (utakmica prekinuta pri rezultatu 2:1 u 38. minutu jer su gosti ostali sa sedam igrača), Zlatica - MSK 5:2, OFK Klek - ASK 5:3. Slobodan Radnički 1911.

25. kolo (28. maj, 17,00)

ASK - Zlatica 1:2, MSK - Omladinac (B) 2:4, Jedinstvo 2014 - OFK Stajićevo 1.0, Rusanda - OFK Gradnulica 4:0, Potisje - Zadrugar 7:0, ŽFK Banat Bagljaš - Radnički 1911 4:1. Slobodan OFK Klek.

26. kolo (4. jun, 17,00)

Radnički 1911 - Potisje 2:3, Zadrugar - Rusanda 2:2, OFK Gradnulica - Jedinstvo 2014 2:1, OFK Stajićevo - MSK 8:1, Omladinac (B) - ASK 2:0, Zlatica - OFK Klek 6:2. Slobodan ŽFK Banat Bagljaš.


Prvak odlazi u A ligu, drugoplasirani igra dve utakmice baraža sa predstavnikom MFL Žitište - Kikinda za ulazak u Područnu ligu.
ZŠF Petlić je 10. marta u pismenoj formi izvestio FSG da istupa iz A lige, a da zadržava seniorsku ekipu i da će na leto igrati u B ligi.
Na osnovu Propozicija, status u Ligi obavezno gubi poslednji na tabeli. Pošto je takmičenje startovalo sa 14 članova, taj uslov je ispunjen sa ZŠF Petlić. Status ostalih na dnu zavisi od prolaza u Područnu ligu, dospeća iz nje, kao i minimuma osam klubova u B ligi.