Kontakt

Razvoj

bOrganizacija

 

          Kup 2006/07.

                              Srbija

Banat (Zrenjanin) - Bežanija ..... 1:0 Čukarički Stankom - C. zvezda .. 0:2
Mladost (Apatin) - Partizan ......... 0:3
Radnički (Pirot) - Vojvodina ....... 1:2

Crvena zvezda - Partizan ............ 1:0
Vojvodina - Banat ........................ 1:0

Crvena zvezda - Vojvodina ..........2:0

                              Banat

                          1/16 finala
Timok (Zaječar) - Banat ............. 0:1
                           1/8 finala
Banat - Napredak ........ 1:1 (11m B)


          Kup 2007/08.

                              Srbija

OFK Beograd - Javor 2:2 (11m B)
Čukarički -C. zvezda 1.1 (11m CZ)
Zemun - Banat ............................ 1:0
Partizan - Sinđelić (Niš) ............. 5:1

Zemun - OFK Beograd 1:1 (11m Z)
Crvena zvezda - Partizan ............ 2:3

Zemun - Partizan ......................... 0:3

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - Sevojno ............................3:2
                           1/8 finala
Radnički (Niš) - Banat ................ 0:1


          Kup 2008/09.

                              Srbija

Hajduk (Beograd) - Partizan ...... 0:4
Napredak - Sevojno .... 1:1 (11m S)
Banat - OFK Beograd ................. 1:0
Crvena zvezda - Smederevo ...... 4.1

Sevojno - Crvena zvezda ............ 2.1
Partizan - Banat ........................... 1:0

Partizan - Sevojno ........................ 3:0

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - Zemun ............................. 4:0
                           1/8 finala
Javor Habitfarm (Ivanj.) - Banat 0:2


          Kup 2009/10.

                              Srbija

Jagodina - Partizan ..................... 1:2
C. zvezda-Spartak Zlatibor voda 3:2
Vojvodina - Smederevo .............. 1:0
Borac (Čačak) - OFK Beograd .. 0:2

Crvena zvezda - OFK Beograd... 1:0
Partizan - Vojvodina .................... 1:3

Crvena zvezda - Vojvodina ......... 3:0

                              Banat

                          1/16 finala
Radnički (Svilajnac) - Banat ...... 1:3
                           1/8 finala
Banat - Spartak Zlatibor voda .... 0:2


          Kup 2010/11.

                              Srbija

Sloboda Sevojno point (Užice) - Spartak Zlatibor voda (S) ........... 3:2
Vojvodina - Jagodina .................. 1:0
C. zvezda - Teleoptik (Zemun) .. 2:1
Sinđelić (Niš) - Partizan ............. 0:4

Partizan - Crvena zvezda ..... 2:0 0:1
Sloboda PS - Vojvodina ...... 1:2 0:1

Vojvodina - Partizan .. 0:3 (par forfe)

                              Banat

Donji Srem (Pećinci) - Banat .... 3:2


          Kup 2011/12.

                              Srbija

OFK Beograd - Partizan ............. 0:2
Crvena zvezda - Smederevo ..... 4:0
Vojvodina - Javor (Ivanjica) ....... 1:0
Borac - Spartak (S) .. 0:0 (11 m 4:2)

C. zvezda - Partizan .............. 2:0 2:0
Borac - Vojvodina ................. 0:0 1:0

Crvena zvezda - Borac (Čačak) 2:0
(finale odigrano u Kruševcu)

                              Banat

                          1/16 finala
Banat - BSK (Borča) ................... 2:0
                            1/8 finala
Crvena zvezda - Banat ............... 1:0


      Kup FSO Zrenjanin

                              2006.

Zadrugar - Mladost Univer. luks 4:2
Mladost Univer. luks - Zadrugar 2:2

                              2007.

Naftagas (Elemir) - Radnički .. 1:1
Radnički (Zrenjanin)-Naftagas 0:3

                              2008.

Naftagas (Boka) - Potisje ........ 1:0
Potisje (Knićanin) - Naftagas .. 5:2


      Kup FSG Zrenjanin

                              2009.

Naftagas (Boka) - Mladost UL .. 1:1
Mladost Univ. luks - Naftagas .. 2:1

            Zbog loših vremenskih
uslova finalisti su se dogovorili da odigraju po jednu utakmicu u
martu 2010. i 2011. godine.

                              2010.

Mladost Univ. luks - Zadrugar ... 1:4

                              2011.

Borac (Zrenjanin) - Bilećanin ..... 3:1

                              2012.

Potisje (Knićanin) - Lehel ........... 0:1
Lehel (Mužlja) - Potisje ................ 0:1
                  jedanaesterci 0:3

 

 

                                                            SALDO SRBIJA


                                                                                                             SUPER LIGA


            UČEŠĆA U TAKMIČENJU IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            Super liga Srbije formirana je 2006. godine. Startovala je sa 12 klubova, a od 2009. godine igrana je sa 16 članova. Atatus je imala 34 kluba. Učešća:

            14 - Partizan (Beograd), Crvena zvezda (Beograd), Vojvodina (Novi Sad)
            12 - Rad (Beograd)
            11 - Spartak (Subotica), Čukarički (Beograd)
            10 - OFK Beograd, Javor (Ivanjica), Borac (Čačak)
            9 - Napredak (Kruševac)
            8 - Radnički (Niš), Voždovac (Beograd), Jagodina
            7 - Mladost (Lučani), Hajduk (Kula)
            6 - Novi Pazar, Smederevo
            5 - Radnik (Surdulica), Metalac (Gornji Milanovac)
            4 - Sloboda (Užice), Radnički 1923 (Kragujevac), BSK (Borča)
            3 - Banat (Zrenjanin), Bačka (Bačka Palanka), Mačva (Šabac), Donji Srem (Pećinci), Zemun
            2 - Bežanija (Novi Beograd), Proleter (Novi Sad), Inđija
            1 - Zemun, Mladost (Apatin), Mladi radnik (Požarevac), Dinamo (Vranje), TSC (Bačka Topola).

            ŠAMPIONI IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            8 - Partizan
            6 - Crvena zvezda

            OSVAJAČI KUPA IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

            7 - Partizan
            3 - Crvena zvezda
            2 - Vojvodina
            1 - Jagodina
            1 - Čukarički
            












 

(c) Fudbalski savez Grada Zrenjanin, Karađorđev trg 100, 23000 Zrenjanin